- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
4
Najlepsi napastnicy 2021 roku według Garrego Neville’a:
- Mohamed Salah
- Kylian Mbappe
- Erling Haaland
Jak Garry uargumentował brak Roberta Lewandowskiego?
”Nie można nie lubić Roberta Lewandowskiego. Ale kiedy grałem przeciwko niemu nie zrobił wiele dla Polski. Wtedy sobie myślałem: "Czy ten gość naprawdę jest tak dobry, jak najlepsi napastnicy?"
- Rzeźnicy Kartomanii
To nieźle xD nie ma Lewego i Benzemy, czyli aktualnie 2 najlepszych 9 xD
1
@DonMatteo901 Może pomylił z Mariuszem?
1
@DonMatteo901 gdzie i kiedy on niby grał przeciwko niemu? xD chyba że to jakiś błąd w tłumaczeniu.
0
@shaun 10 lat temu xD
Ale jak patrzę to go wtedy już nie było więc pewnie pomylił Lewandowskich i chodzi mu o ten mecz:
https://www.transfermarkt.pl/polska_anglia/index/spielbericht/944163
0
@DonMatteo901 ciekawe gdzie grał przeciwko Mbappe i Haalandowi. Chyba w fifie.
0
@ProMILs No właśnie nie grał, więc ocenił, że są lepsi xD
0
@DonMatteo901 Garry to jest odpowiednik Hajty. Mlotek i tyle. Wielu zawodnikow w PS, obecnie ekspertow, przerasta elokwencja i wiedza o futbolu naszych, polskich “znawcow” w takim samym stopniu jak przerastali pilkarsko ale Neville, to jest akurat mlotek.
4
@DonMatteo901 @shaun No to jest "ciekawe" o czym mówi, bo Gary karierę w reprezentacji skończył w 2007 roku, a Lewandowski swoją karierę w reprezentacji zaczynał w 2008 roku. Jako trener nie grał przeciwko Robertowi, a w piłce klubowej też się nie spotkali. United w 2010 roku w LM podejmował Bayern... tylko, że Lewandowski zaczął tam grać dopiero 4 lata później :D. Podczas gry Polaka w Borussi też się nie spotkali.
0
@Danny Gaucho Wydaje mi się, że sobie Lewandowskich pomylił bo grał, ale przeciw Mariuszowi w 2004 xD