- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1622 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1622 Culés
2
Pochettino wie chyba, że za chwilę straci dobrze płatną pracę:
''Do 60 minuty byliśmy lepszym zespołem. Prowadziliśmy w dwumeczu 2-0, nikt nie mógł przewidzieć tego co się wydarzy''
Gubi się Argentyńczyk najpierw mówi, że byli lepsi przez pełne 180 min dwumeczu. Teraz odejmuje -30 minut. Widać nie może się pogodzić z tym jak sfrjerzył. Real rozbił ten MEGA projekt, który nie miał, ani podstawy, pasji, ani serca. Problemem w PSG nie jest trener, bo często to piłkarz zwalnia trenera. Pochettino pokazuje, że mentalnie jest już nabity na ruszt kotła PSG.
1
@AmigoBlancos ogólnie racja że PSG nie ma ładu i składu, ale już nie mogę słuchać jak to ich Real rozbił. Rozbił ich Donnarumma, a Real skorzystał. Ten mecz to idealny przykład jak w Lidze Mistrzów chwila zagapienia może pogrzebać cały sezon.
0
@AmigoBlancos i bardzo dobrze niech upadnie to psg Bo to co oni robią na rynku to jest przesada, ich żadne zasady nie obowiazuja :)
0
@shaun
Strzelił im 3 bramki w 17 minut, to jest swego rodzaju rozbicie rywala. Nie sprowadzaj wszystkiego do błędu Donnarumy. Bo to jak Real na nich siadł, gdy mieli 1-1 świadczy o tym, że Real rozbił ich mentalnie.
0
@AmigoBlancos jasne że tak, po golu na 1:1 rozbili ich totalnie. Ale do tego momentu faktycznie nic na to nie wskazywało, a sam moment zaistniał przez błąd niespotykany na tym poziomie, nie przez dobrą grę Realu.
3
@AmigoBlancos rozbić mentalnie PSG to chyba nie jest wyczyn. My z nimi dostaliśmy 4-0 i potrafiliśmy to odrobić strzelając 3 bramki w kilka minut. Nawet rok temu z beznadziejnym Koemanem potrafiliśmy ich zamknąć i gdyby Dembele nie miał takiego słabego wykończenia to byśmy to odrobili. Oni zawsze siadają mentalnie jak im nie idzie. Zobacz mecz z United w 2019 gdzie Manchester oddał 3 strzały celne w drugim meczu i wygrali 3:1 xD.