- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1125 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1125 Culés
2
Cristiano Ronaldo zagrał bardzo słaby, beznadziejny dwumecz. Jeśli Man.Utd ma opierać swoją siłę na 37-letnim Cristiano i liczyć, że ten ich wyciągnie za uszy, jak to miało miejsce w fazie grupowej, to lepiej, że odpadli. Rashford nie może się pozbierać po zmarnowanym karnym w finale euro. Pogba to wiadomo gra na tyle na ile mu się chce od kilku lat, Harry Potter obrony [C] Na czym, lub na kim ma opierać się ten Manchester? Na przebłyskach Bruno? Bo innego jasnego punktu nie widzę. Gdyby nie C.Ronaldo nie wyszliby nawet z grupy. Nie pokazali niczego w tym dwumeczu. Atleti w pełni zasłużony awans. Na to co pokazał Cristiano w tym dwumeczu nie ma usprawiedliwienia. Inni też statycznie i bez wiary. Porównać chęć awansu przy 0-1 Man.Utd z chęciami Realu to jest zupełnie inny poziom zaangażowania. Szkoda mi Varane. Widać, że gość przed 30-tką jest już wypalony doszczętnie. Wygrał w futbolu praktycznie wszystko, ale takie wypalenie przed 30-tką jest smutne...
1
@AmigoBlancos 37 latku 85 rocznik
2
@AmigoBlancos
37-letnim :P
2
@bartas97
Fakt miał urodziny w lutym :)
1
@AmigoBlancos Prawda jest taka, że United to przeciętny klub. Oni ostatnie trofeum jeszcze chyba za Mou wygrali, ligę europy i jeszcze coś xD
2
@marcin62 no Ferguson ich wyciągnął i to kosmicznie. Przez 30 lat pracy zrobił z United obok Barcelony i Realu najpotężniejszą markę w świecie sportu, do tego przebił Liverpool w zdobytych mistrzostwach Anglii tym samym robiąc z United najbardziej utytułowany klub w Anglii. Gdyby nie on, to United byłoby klubem na poziomie Arsenalu (marketingowo i historycznie). Fergusona już tam nie ma prawie 10 lat, Liverpool wrócił, przyszedł Pep i zrobił z City potwora, nawet Chelsea wygrywała ligę i LM po odejściu Fergusona. United na dzisiaj wraca do czasów sprzed Fergusona, czyli jest klubem przeciętnym. Przeciętnym w Europie i Anglii.