- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1226 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1226 Culés
1
4 bramki i 8 asyst Kądziora. Ciul tam powołajmy Grosickiego 4 bramki i 4 asysty.
0
@Criss18Barca Grosicki powołany?
2
@PodkarpackiKibic tak
0
@PodkarpackiKibic Czesiu go przecież powołał XD
1
@MrPGG xd kabaret
0
@Criss18Barca zapomnialem juz kto byl powolany a kto nie
1
@Criss18Barca ale kurde Grosik to jest kawał piłkarza i w tej kadrze zawsze coś daje.
0
@PodkarpackiKibic Kabaret? Znasz lepszych kopaczy?
1
@Janiama Był jak grał w topowej lidze.
0
@Janiama
Mi bardzo Czesiu zaimponował, że docenił grę Patryka Kuna.
Liczb nie ma, ale jako wahadłowy wykonuje mega robotę w Rakowie.
Warunki fizyczne też nienajlepsze, bo ma chyba 165 cm, ale co gość jest walczakiem to imponował mi zawsze.
Mam nadzieję, że dostanie chociaż 20 minut ze Szkocją. :P
0
@Janiama Trzymajmy sie emerytów, nie robmy zmiany pokoleniowej to daleko zajdziemy napewno xD
0
@Criss18Barca Człowieku my nie mamy aktualnie skrzydłowych przecież Grosik ze swoją szybkością to jest konieczność na 20-30 minut. Frankowski gra ostatnio mało, Płacheta nie gra w ogóle, Jóźwiak grał ostatnio w Styczniu, Michalak jest w Turcji rezerwowym, Kun to jakieś nieporozumienie więc jeśli Kądzior to tylko za Kuna natomiast Kamiński ma teraz misje w młodzieżówce więc nie pierdziel głupot bo Grosicki przy takim deficycie skrzydłowych w kadrze być po prostu musi koniec kropka.
0
@SkN Michniewicz zapowiedział że będziemy grać na trzech z tyłu. Grosicki na wahadle ? XD
0
@Criss18Barca Rozumiesz, że np. możemy przegrywać i będziemy musieli gonić wynik i np. zmodyfikować taktykę? Myśl trochę facet.