- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 519 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 519 Culés
1
@messi564 okna 3 tygodnie temu +8%, od 20.04 kolejne 8% ;) także licz ile zaoszczędziłeś :D
0
@Ghotti Stolarka drzwiowa w ciągu roku jakieś 30%.
0
@jaras121 okna od kiedy zamawiałem czerwiec 2021 do lutego o 30% + teraz dodatkowo 16% w przeciągu 1,5 msc
0
@Ghotti jakieś 6489,60 jeśli dobrze policzyłem ;)
0
@messi564 ja jakieś 15k ... vs zeszły rok @.@ no ale dziś domówiłem dwa okna z czego jedno mają jakieś na stanie za 700 pln bo ktos sie rozmyślił ~~ a takie 2k kosztuje no i bramę garażową i drzwi ...
0
@Ghotti ja poprosiłem ojca żeby wziął mi kredyt z firmy (może wziąć 50k na bardzo niski procent - oddaje coś między 51 a 52k na okres 4 lat). Jeśli się uda to kupuje dalej materiały ile się da, bo to jest chore jak wszystko rośnie.
0
@messi564 tak rób, jak masz gdzie trzymać :) ja właśnie 15k wyłożyłem w tydzień a nic nie widać na budowie.
0
@Ghotti no właśnie największy problem z miejscem się robi :D. Buduj ten garaż go będę wynajmował :D
0
@messi564 właśnie siedzę i to liczę wszystko i tutaj powinienem wkleić ten mem "kurła powinno wyjść inaczej" :D nie wiem jak to pospinam $... dobrze, że od rodziców mogę pożyczyć ale to trzeba będzie jednak zaraz zacząć spłacać :D
0
@messi564 @Ghotti Jeśli potrzebujesz drzwi zew i wew to koło 11 kwietnia pierwsi producenci już podnoszą ceny. Panele podłogowe od 12 kwietnia również w górę. Oprócz podwyżek ma zacząć brakować znów płyty i po prostu panele plus drzwi wew będzie problem kupić. Próbujcie się dogadać ze sprzedającymi czy by nie mogli wam trzymać my tak robimy i mamy w pizdu klientów.