- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1291 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1291 Culés
0
Mnie tam jakoś wynik nie dziwi, wiedziałem po przebiegu meczu, ze skończy się strata punktów. Cadiz jak widzi mecz z Barcelona to już wie, ze może sobie dopisać minumum 1 punkt, bo nasz styl gry jest idealny pod Cadiz. Bezsensowne klepanie, a oni tylko długa laga do przodu, na taka drużynę nawet się nie da presingu założyć, bo u nich każda piłka leci do przodu. Oni sobie ustawia mur obronny i my bez wysokiego napastnika lub strzału życia go nie złamiemy, a predzej ten klub się rozpadnie niż odda piłkę takiemu rywalowi.
@IronSanHybrid tak jak mówiłem, ze skończy się to 1-0 dla Cadiz.
0
@ObiektywnyKibic121 Ja się dziwie, że ludzie tyle czasu oglądają piłkę i dalej nie doceniają spadkowiczów na końcowej fazie rozgrywek. Nic dziwnego, że Levante sprawiło problem a teraz Cadiz. Jestem prawie przekonany, że ktoś z tej dwojki (a może obaj) urwą również pkt Realowi. Spadkowicz na finiszu rozgrywek to jest bardzo niewygodny rywal.
0
@JohnA może teraz tak, jak Real juz wygrał La Ligę, Real ma mentalność zwycięzow my tego nie mamy i to boli jak cholera
1
@JohnA
To swoją droga. Wiadomo ze u nich motywacja jest dużo większa, mi chodzi o to, ze nasze DNA sprawia, ze dla Cadizu jesteśmy perfekcyjnym przeciwnikiem, oni się cofną i my jesteśmy bezradni. Niedaj boze jeszcze kontuzja Dembele to już wogole w ataku będzie padaka.
0
@Anonymus0608
My byśmy mieli mentalność zwycięzców gdyby ten klub potrafił ogarnąć, ze Tiki Taka na autobus nie ma racji bytu. Jestem pewien na 100%, ze gdyby oddali pole gry Cadizowi ja kilkanaście minut, to ten mecz wyglądałby kompletnie inaczej. A tak to masz klepanie od lewej do prawej, a Cadiz sobie na chodzaco przesuwa, bo tam tyle zawodników, ze nawet nie musza biegac żeby się dobrze ustawic.