- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1309 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1309 Culés
18
Otóż to. Ten skowyt mówi wszystko
0
@PatrychoO no tak, jak ktoś ci napisze że zgwałci ci córkę to też jest wolność słowa? o wolność słowa w socialach prują się jedynie ludzie którzy lubią swoimi słowami krzywdzić innych albo rozszerzać dezinformację.
4
@jordus100 ? xD Jest różnica między wolnością słowa co do poglądów a groźbami karalnymi. No ludzie
0
@PatrychoO brawo, sam doszedłeś do tego że nie jest możliwa wolność słowa bez ograniczeń.
1
@jordus100 no nie, bo mylisz pojęcia. Groźby karalne nie mają nic wspólnego z wolnością słowa i nie graj głupiego.
1
@jordus100 nie rozumiesz jednej rzeczy. Napisać możesz wszystko, ale to czy będziesz za to ścigany to druga sprawa.
Każdy ma prawo napisać, że zgwałci mi córkę, a ja mam prawo zgłosić to na policję.
Cóż, wolę żeby przyznał się do tego publicznie, niż żeby zrobił w realu ;)
0
@jordus100 "o wolność słowa w socialach prują się jedynie ludzie którzy lubią swoimi słowami krzywdzić innych albo rozszerzać dezinformację."
Brawo, jak łatwo sprowadziłeś wszystko i wszystkich do negatywu. Generalizowanie idzie Ci całkiem dobrze, więc ja napiszę, że to takich, jak Ty, miał na myśli Musk. Bo przecież obaj wiemy, że nie chodziło mu o wolność słowa dla ludzi chcących gwałcić innym córki, choćby jedynie w socialach.
0
@Dari0G No to ja nie wiem o co mu chodziło. Bo takiemu Trumpowi należał się ban z urzędu, bo gość przegrał wybory i przez 2 miesiące płakał na twitterku że ustawione nie mając żadnych dowodów. To jest masowa manipulacja ludźmi.
0
@jordus100 Ty za to generalizujesz, wiec też manipulujesz. Banować takich!