- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1003 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
Kgorecki2500
12
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1003 Culés
3
A 14 urodziny obchodzi dzisiaj GTA IV. Najbardziej poważna i dojrzała część z serii. Mam nadzieję, że R przy "6" uderzy w podobne, ciężkie klimaty i mocne gangsterskie historie, bo 5 jednak troche zbyt kolorowa była. :D
2
@marcin62 w IV zawalista była też fizyka, model jazdy.
0
@marcin62 i ten co chwile dzwoniący Roman "Hey Niko! Its your cousin Roman, lets go bowling! "
1
@Messibestplayerintheworld prawda, 5 pod tym względem regres totalny
2
@Messibestplayerintheworld Chryste... Ok, rozumiem że komuś GTA IV mogło się podobać, że ktoś lubi poważne klimaty choć te do GTA nie pasują, bo to seria z tradycjami w czarnym humorze i parodii rzeczywistości.
Ale pięści mi się zaciskają jak słyszę, że ktoś nazywa model jazdy "dobrym" czy jakkolwiek inaczej go pochwala.
Aż musiałem sobie odświeżyć niedawno i zagrać na PC żeby mieć porównanie do wersji z Xboxa, bo ja nie pamiętałem żeby tam w modelu jazdy było coś dobrego, i nie było. GTA IV miało najgorszy model jazdy ze wszystkich części serii. Ani realistyczny ani przyjemny. Auta praktycznie nie skręcały, wszystko bujało się jak psie jajca, rodzinne combi ocierało progami o ziemię przy każdym skręcie a wozem Romana nie dało się skręcać. Nawet zabawy z rajdami po mieście nie było, bo te auta nie miały przyczepności i przy większej prędkości nawet lekki ruch mógł wyspinować auto. Fizyka jazdy była tak skopana, że oni aż musieli przepisywać fizykę jazdy motorów na potrzeby DLC, bo te przez to "gibanie" prowadziły się tak fatalnie, że nie dałoby rady zrobić z motocykla głównego pojazdu bohatera.
0
@Tasde w punkt. Też nie czaje jak może się podobac taka jazda jak w IV, przecież to było dno. Dobrze że w piątce to poprawili, bo można było się fajnie poscigac, kierowanie było po prostu przyjemniejsze. No i też sama gta 4 była ok ale gra gorsza niż vc, sa czy piątka
0
@VegetaPolska Jeżeli ktoś mówi, że fizyka jazdy była tam realistyczna, to samochód widział tylko na obrazkach. Najgorsza część do jazdy autem, zero frajdy tylko frustracja.
To samo z resztą klimatem, to była bardzo dobra gra ale najgorsze GTA.
Owszem, było dużo więcej szczegółów, szczególnie destrukcja aut czy animacje postaci. Tylko to były detale, fajna zabawka do poobserwowania po czym się o niej zapominało a obciążała tak sprzęt, że ten tytuł ledwo chodził na czymkolwiek. Więc to usunięto i dano graczom grać a nie się męczyć, dzięki czemu GTA V działało świetnie na każdej możliwej platformie.
Dodatkowo ciekawostka, destrukcja aut została ograniczona przez Online. W oryginalnej wersji gry jeszcze na Xboxa 360 i PS3 destrukcja była dużo większa a np. sportowe auto już po jednym uderzeniu stawało się kompletnie bezużyteczne bo uszkadzaliśmy zawieszenie. Później w patchach to zmienili jak uruchomili Online, bo byłoby to niegrywalne. Gameplay ucierpiał, ale GTA V też bez wad nie jest.