- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1138 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1138 Culés
1
Ten nowy Batman jest tak zajebisty że sobie go dawkuje po 40 minut co noc.
Następny w kolejce Joker bo wciąż nie widziałem
Póki co Dexter sezon 3 czeka.
HBO Max wygrywa obecnie z netflixem u mnie
1
@Nazio87 Gdyby tylko potrafili zrobić odtwarzacz na miarę Netflixa... Niestety używanie go na TV jest problematyczne, ale oglądanie z przeglądarki kompa to już tragedia.
Gorszy z mi znanych ma tylko Canal+
0
@Tasde Ja oglądam go na s20fe i słuchawki BT buds live i git
No co ty elegancko C+tu
0
@Nazio87 Elegancko? Oglądałeś jakiś serial? Jak sobie puścisz do snu to będą przelatywać kolejne odcinki, potem jak chcesz od początku zacząć oglądać te które już "widziałeś" to odtwarzacz nie wraca do początku tylko odtwarza od miejsca w którym skończyłeś czyli od napisów końcowych w trakcie których następuje automatyczne przełączenie. Trzeba każdy odcinek ręcznie przewijać a jeszcze czasem potrafi w tak późnym momencie przełączyć, że potem potrafi zlecieć 5 odcinków zanim da ci możliwość przewinięcia.
A HBO Max na TV potrafi się zaciąć i nie pamięta który odcinek oglądałeś przed zacięciem i się cofasz o kilka a na PC nie dość że się zacina i to często to jeszcze nie ma wyboru odcinka z pozycji odtwarzacza (na TV jest), trzeba wyjść do menu, znaleźć w bibliotece serial i tam dopiero włączyć ten który chcemy.
0
@Tasde ale przecież ja trzy sezony Dextera obejrzałem na Canal Plus. Poza tym mam tego ptaszka który informuje że ten odcinek był już obejrzany
0
@Nazio87 No a jak masz obejrzane 10 odcinków z których realnie widziałeś 1 bo resztę przespałeś?
0
@Tasde oglądam jeden,dwa odcinki i idę spać.