- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1226 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1226 Culés
1
Chelsea niebawem będzie miała nowego właściciela, 19 letnia era Romana Abramowicza dobiega końca. To był wspaniały czas :
- 2 triumfy w Lidze Mistrzów
- finał Ligi Mistrzów
- 5 x Mistrzostwo Anglii
- 5 x Puchar Anglii
- 2 x Superpuchar Anglii
- 3 x Puchar Ligi
- 2 x Liga Europy (wcześniej Puchar UEFA)
- 1 x Klubowe Mistrzostwo Świata
- 1 x Superpuchar UEFA
Odpowiednio zainwestowane pieniądze grają!
Zawsze będę go miło wspominał, żył tym klubem i o niego dbał.
W tym czasie napisali kawał historii, a jej legendami stały się gwiazdy światowej piłki.
3
@MesQueUnClub96 nie zmienia to faktu, że od niego zaczęła się era chorych, przepłacanych transferów w piłce.
3
@mkord to był jedyny sposób, żeby walczyć na dłuższą metę z dominacją klubów z "historią", które gdy tylko pojawiał się duży talent przychodziły i brały go ze sobą.
Dziś taki Roman przydałby się w Niemczech, żeby w końcu rozwalić Bayernligę"
0
@MESSIah16 Tylko, że on kupował hurtem, nikt wtedy sobie nie mógł pozwolić na takie wydatki.
0
@MESSIah16 Villareal pokazuje, że można budować markę w inny sposób. To byłoby w miarę fajne, jakby każdy klub miał swojego inwestora. Tak to przychodzi takie gość do jednego klubu i podnosi go na wyższy poziom bo pozostała resztą stawki nie może liczyć na takie finansowanie.
0
@Bogan ale jednak Villareal jest daleki od wynikow ktore Chelsea zrobila. Zalezy czego oczekujesz. Do pewnego pulapu albo na krotkim dystansie mozesz pewien poziom osiagnac ale do pewnego - potem jest sufit
0
@mekston Wyniki inne bo nie było takiej kasy. Po prostu nie lubię klubów finansowanych przez szejków i rosyjskich oligarchów. Psuje to rywalizację. Kluby, które są obecnie mocne co do zasady po prostu były dobrze zarządzane i same pracowały dekadami na ten sukces. Chelsea, City czy PSG były półkę albo dwie niżej przed "dofinansowaniem".
1
@Bogan o tym mowie - a niektorzy maja ambicje zeby walczyc z Realem czy Bayernem i wowczas bez kasy nie ma szans na to w dluzszym horyzoncie niz 1 sezon.