- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1065 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1065 Culés
19
Macron stracił szansę być siedzieć cicho. Niech Francja czy Niemcy nawet się nie ważą po zakończeniu konfliktu umoralniania kogokolwiek bo stracili do tego prawo:
https://mobile.twitter.com/LukaszBok/status/1537013614879596548
A odnosząc się do ostatniego posta. Nie chcę żyć w jednym państwie gdzie moc sprawczą mogą mieć ludzie pokroju Macrona czy Scholza
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26 @Kondziubarca
16
@Kgorecki2500 Tak jak mówiłem Francja Niemcy i ogólnie Unia Europejska coraz bardziej będzie nalegać żeby Ukraina poszła na ustępstwa, czym bliżej zimy będzie to tym większe naciski będą.
14
@Kgorecki2500 a tak niektórzy wychwalali jaki ten Makaron jest świetny. Beznadziejnego prezydenta Francja sobie wybrała, najpierw milion rozmów z Putinem, z których nic nie wynikało, a teraz taki numer xD
8
@Kgorecki2500 od jakiegoś pół roku obserwuję twoje poczynania na LR i ciekawe jest obserwowanie ewolucji twoich poglądów :D
Widać, że oprócz zdanego egzaminu "dojrzałości", twój światopogląd również dojrzewa :D
Kiedyś miałem cię za centrowca odchylonego w lewo, teraz za centrowca z ukierunkowaniem w prawo.
0
@Kgorecki2500 Trzeba w końcu uruchomić łańcuchy dostaw. Za dużo kasy do stracenia przez Francję i Niemcy.
1
@Kgorecki2500 W sumie Macron powiedział tylko co większość ludzi i tak wie. Aktualna sytuacja do niczego nie prowadzi, a nikt w otwarcie w konflikt poza ewentualnie wsparciem sprzętowym mieszać się nie będzie. Sytuacja w Europie z inflacja jest coraz gorsza wiec nic dziwnego że zaczynają być głosy o negocjacjach.
2
@Survier Za pół roku będzie. "Korwin-Mikke znowu w punkt".