- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1421 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1421 Culés
31
Robert urodził się w sierpniu, ja również urodziłem się w sierpniu. Lewy jest Lwem i ja jestem Lwem. Pan piłkarz grał w klubie z Poznania i Pan nie piłkarz też grał w klubie z Poznania. Wielki Robert był w Legii i janiama był w Legii. RL grał w dwóch klubach w Niemczech i Magic Janiak też grał w dwóch klubach w Niemczech. No i jak wiemy janiama to człowiek zakochany w Barcelonie i jak widać Lewandowski podążą tym samym torem :) Robert masz dwie córeczkoi a ja dwoje dzieci. Życzę Tobie byś i na tym polu mnie przebił czyli pięknego trzeciego strzału w postaci synka!
7
@Janiama przypadek? Nie sądzę. W sumie to szacun Maćku za dystans, bo zaraz wyjdą hieny i Cię zjedzą (;
21
@Janiama Dla mnie bohater. Wzór do naśladowania, człowiek który potrafi natchnąć miliony ludzi do kopania piłki.
Robert też jest spoko.
6
@Janiama Lewy nie ma Złotej Piłki. Janiama też nie ma Złotej Piłki LR. ;)
15
@Janiama RL9 nigdy nie dał mi stówy na piwo,możesz go przebić
0
@Adamski69 Ciekawe to jest
0
@Adamski69 Niby dlaczego?
0
@Janiama Magic Janiak - od dzisiaj tak do Pana będę mówił
0
@Janiama Jeszcze chyba aż tak stary nie jesteś. Będzie chyba 3 dziecko i u Ciebie :D
3
@Adamski69 Czemu od razu hieny, ja na przykład Maćka nie lubię i w wielu rzeczach się z nim nie zgadzam. A do dystansu do siebie to mu daleko patrząc po jego historii i wpisach na rambli.
1
@Rafalloxfcb Patrząc na wpisy Maćka, który często napisze coś ciekawego i wartościowego, to tak - jest to dla mnie dziwne. Z kolei grupa bezbeków i ćwierćinteligentów, która jest na forum tylko od baitowania, bycia właśnie bezbekami, ma z kolei grono wielbicieli. Ale niestety w dzisiejszych czasach głupota jest w modzie właśnie.
1
@Rust_Cohle Tak przez 4 lata mówili do mnie w Niemczech. Maciej wymawia się jak Magic i tak zostało :) Magic Janiak fusball got! Tak było na trybunach e Oldenburgu i to bez kitu pisze