- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1463 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1463 Culés
5
Szojgu: Świadomie spowolniliśmy "operację" w Ukrainie
Rosyjski minister obrony Siergiej Szojgu stwierdził, że Kreml świadomie "spowolnił natarcie wojsk na Ukrainę", aby "zminimalizować liczbę ofiar" wśród cywili.
Haha ależ wy dobrotliwi
0
@Emhyr Tak naprawdę to kij wie kto tam wygrywa xD
0
@JordiAlbion No raczej nie Rosja skoro tracą większość ziem zdobytych wcześniej. Jakby wygrywali to by przynajmniej utrzymywali to co zdobyli a tak nie jest
5
@Emhyr Wojna 3 dniowa, która trwa pół roku, a nawet półmetka nie widać...
2
@Emhyr Jaką większość ziem odzyskała Ukraina? Cały Donbas jest w rękach ruskich, obwód chersoński z samym Chersoniem też, pomimo tego, że już z miesiąc temu Ukraińcy twierdzili, że lada dzień wejdą do miasta.
Od kliku tygodni front stoi praktycznie w miejscu, bo żadna ze stron nie ma wystarczająco sił żeby atakować.
0
@Emhyr Przecież facet mówi prawdę, świadomie spowolnili natarcie by zminimalizować ofiary wśród cywili, zapomniał jedynie dodać że chodziło mu o rosyjskich cywili których trzeba wysyłać na front bo im się żołnierze skończyli.
0
@mkord No to proszę bardzo: mapa z 30 kwietnia: https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-ekspert-moskwa-moze-zakonczyc-wojne-po-referendach-w-cherson,nId,5994746
I mapa z teraz:
Widzisz różnicę? Jeśli nie to trudno.
0
@Emhyr Tak z ciekawości, w którym miejscu jest ta różnica na mapie? :P
1
@adi7adi8 Charków i okolice odbite spora część terytorium, Zaporoże, Mikołajów, niektóre okolice Donbasu, Iziumy naprawdę sporo masz odbitych terytoriów a w kwietniu odbili jeszcze tą północną część obok Czernihowa i Sum
1
@Emhyr I te wg ciebie jest większość odzyskanych terenów? Odbili trochę wiosek i żadnego znaczącego miasta. Chyba inaczej definiujemy znaczenie słowa "większość".
PS
Charkowa ruscy nigdy nie zajęli.
Na tej mapce z kwietnia na zółto-czarno zaznaczone są tereny aktywnych walk, większość tych terenów nie była pod kontrolą rosji.