- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1237 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1237 Culés
4
Nie rozumiem łebków które tak cisną po Torresie że od zawsze był przeciętniakiem i że Guardiola go tak naprawdę nie chciał.
Chłopak ma potencjał,czucie piłki.
Problem jest tylko i wyłącznie z jego mentalem,musi się odblokować to będzie już z górki.
0
@Darkin juz nie jeden mial sie odblokowac w Barcelonie. Niestety to jest klub, ze potrzeba zawodnikow na teraz (chyba, ze jestes Dembele). Mam nadzieje jednak, ze Torres sie odnajdzie i wskoczy na odpowiedni poziom zeby miec pierwszy sklad.
5
@Darkin odblokować? A skąd możesz wiedzieć czy to nie jego szczyt możliwości w tym momencie co prezentuje... zawsze był marny dlatego City się go pozbyło inaczej nadal by tam śmigał
0
@DawidekFCB różnica pomiędzy nim a wieloma graczami którzy mieli się u nas odblokować jest taka że Ferran ma bardzo profesjonalne podejście i realnie patrzy na swoje błędy i wady.
0
@Matix90 przecież Pep zawsze mówił że jesli zawodnik chce odejść to nie zamierza mu utrudniać odejścia,tak było z Ferranem,Jesusem czy Zinczą.
Wiadomo,może być to jego szczyt możliwości ale nie uważam tak ponieważ chłopak na boisku ma "6 zmysł", doskonale wie kiedy i gdzie pojawić się na boisku aby stworzyć zagrożenie.Jedyne czego mu brakuje to mental i wykończenie (Taki Vini 2v)
0
@Darkin prosze nie porownuj go do Viniciusa bo ani nie ma szybkości jak brazylijczyk ani takiego dryblingu. Ferran rusza sie jak ślimak i nie potrafi dryblować
0
@Darkin Skrzydłowy powinien mieć szybkość , przyspieszenie,kiwke czy uważasz ,że on to ma?