- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1534 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1534 Culés
33
"Lesbijki zostały wyrzucone z parady #LGBT. Czemu? Bo sprzeciwiły się #IdeologiaGender. Miały banner z napisałem "lesbijki nie mają penisów". Nie spodobało się to #trans aktywistom."
Co ja czytam xD
5
@Kengo Nie są wystarczająco progresywne i tolerancyjne. Prawidłowa decyzja.
1
@Kengo Pierwsze kosy w środowisku.
17
@Kengo środowisko LGBT to już tak daleko zaszło w swoich poglądach że wykończy samo siebie swoją własną bronią...
4
@Kengo Ilekroć czytam coś takiego, coraz bardziej przekonuje się do stwierdzenia, że ten Świat musi pierdyknac, bo to tak dłużej nie wystoi...
1
@Jakchcesz co w ogóle oznacza LGBT
3
@Kengo Rewolucja zjada własne dzieci.
0
@Jakchcesz I bardzo dobrze. Ostatnio ktoś wrzucił jak geje bili się z transami.
0
@Kengo czyli lesbijki mają penisy? Czy może mają penisy w d#pie??? A może brzydzą się penisami, ale to już trąca homofobią...
0
@kynio302 Wiesz, że wystarczy wpisać w googla?
0
@kynio302 lesbian, gay, bisexual, transgender.
@AlexDark00 nie wiem czy dobrze, ta "najaktywniejsza" i najbardziej agresywna grupa z tego środowiska działa tylko na niekorzyść ogółu.
0
@Kengo Lesbijki nie mają penisów. - Racja
Penisy i piersi mają obojniaki i tak powinno się na nich mówić. Ewentualnie trans.
Mnie to już nic nie zdziwi,kiedyś dziecko urodził facet bez penisa.
2
@Sysia11 Jak ktoś myśli, że jest Napoleonem, albo astronautą to idzie do wariatkowa, jak ktoś myśli, że jest nie tą płcią, którą miał być to powinno się go wspierać xd.
1
@Jakchcesz Niech sobie są osoby homo, ale niech nie żądają chorych praw jak adopcja dzieci i niech nie wciskają swojej propagandy gdzie się tylko da.
0
@AlexDark00 Nie mam nic do tych transów. Jednyne co to kto im pozwala startować w dyscyplinie dla kobiet!
Niech sobie stworzą swoje igrzyska transowe.
Tak wogole to ochydne jak facet ma penisa i cycki fuu shemale.