- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
39 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
6
Nie żebym chciał ale w sumie ciekawi mnie jakie okienko byłoby gdyby Font został prezydentem. Obstawiam, że w porównaniu to tego to żałosne.
@Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Pawel13sz @HighestInTheRoom
3
@Kgorecki2500 Xavi, Xavi, Xavi.
Przyszedłby Xavi Simons.
3
@VamosRakieta Xavi naszym transferem do pomocy jako grający trener.
1
@Kgorecki2500 Na jakiej podstawie to oceniasz?
@VamosRakieta No i koniec konców Laporta wziął Xaviego a Koemana, którego tak chwalił to zwolnil przy całym zespole. Ledwo pół roku wtedy mineło od jego wypowiedzi.
2
@Gaz A takie jakieś przeczucie.
3
@Kgorecki2500 Czytałeś w ogóle plan Fonta? On wszystko tam ładnie opisał w jego Sí al futur. Przy jego przyjściu już pierwsze okienko mogłoby być lepsze bo on od początku był dogadany ze sponsorami z Dubaju, miasta w którym z powodzeniem prowadzi swoją firmę, gdzie Laporta sponsora to szukał prawie rok po swoim zaprzysiężeniu. Racjonalnie to on deklasował Laporte, który swoją kampanie oparł na wyśmiewaniu słowa Xavi, dając pełne wsparcie Koemanowi i na przedłużaniu Messiego, którego koniec konców nie zatrzymał. Furore zrobił też baner w Mardycie i gadanie, że za jego czasów Real miał 0 LM. No i jak to wygląda teraz? są jego czasy i Real wygrał LM.
0
@Gaz Ale spokojnie ;) Laporta też znalazł sponsora, zyskał kasę i do tego przyprowadził ze sobą Alemanego. Font mógłby nie dość, że kupić zawodników drożej to jeszcze gorszych. Ale tego nie wiemy i przynajmniej do następnych wyborów się nie dowiemy. Na razie kadencja Laporty jest nieskazitelna.