- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
39 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
2
Premier Estonii tak usprawiedliwia brak zgody na azyl na Rosjan: "Każdy obywatel jest odpowiedzialny za działania swojego państwa."
Co za bzdury. Ja ani trochę nie czuję się odpowiedzialny za to co robi PIS. Mogła powiedzieć że po prostu się nie zgadzają na przyjmowanie Rosjan, a nie sugerować że ci ludzie są winni wojny.
7
@Nano22 to też zależy od tego jak głosujesz w wyborach .ci co głosowaki na pis są za to co się dzieje odpowiedzialni.
12
@Nano22 każdy człowiek w tym ja jesteśmy winni sytuacji w Polsce , już dawno powinniśmy wyjść na ulicę i powiesić za jaja polityków i księży .
7
@Nano22 nie bzdury tylko prawda. W Rosji nie muszą fałszować wyborów właśnie przez realne poparcie Putina. Wojna mogła wybuchnąć nie tyle przez obojętność co zgodę zwykłych Rosjan, którym marzy się odbudowa imperium.
Ci, którzy nie są odpowiedzialni za Rosję albo już dawno stamtąd wyjechali albo siedzą w więzieniach za działalność opozycyjną. Na wolności zostały tylko dzieci, starcy i Ci odpowiedzialni za państwo.
3
@Nano22 Ty nie czujesz odpowiedzialności, ale ponosisz jej skutki. Tak samo jak odbiór Polaków za granicą - nie musisz być archetypem Polaka w formie jaką nas postrzegają, że by za granicą tak o Tobie myśleli. Tak samo oni nie są może poniekąd winni ale odpowiedzialność ponoszą wszyscy.
0
@Borneo No ale jak to się odnosi do słów pani premier?
0
@Nano22 ona popełnia błąd używając słowo każdy.