- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1611 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1611 Culés
2
Było wiadome że Xavi to trener który musi się wiele nauczyć i potrzebuje nie miesięcy, a lat. Nie można go zwolnić, klub wybrał drogę spokojnej odbudowy bez trofeów zatrudniając Xaviego i tego kierunku trzeba się trzymać. To nie był trener który zrobi wynik tu i teraz, bo nie było na to szansy z jego warsztatem a raczej jego brakiem, tylko trener który nauczy się trenować Barce i za 3-4 lata zacznie liczyć się w Europie.
1
@Piernik Drogę odbudowy? Przecież my nie mamy czasu na odbudowy, sukcesy mają być tu i teraz
3
@Piernik Tylko 3 lata? Dajmy mu od razu z 6
0
@Piernik Żaden trener nie gwarantuje wyniku na już. Owszem czasem się uda coś ugrać ale to są pojedyncze przypadki, przeważnie trenerzy potrzebują 2-3 lat żeby zaczęły pojawiać się efekty zwłaszcza jeśli mówimy o rewolucji.
@MesQueUnClub96 @Holsik I właśnie to prowadzi Barce do zguby. Nie można nic zbudować bo co sezon ma być tryplet i ch** a jak nie to zwolnienie trenera, transfer za 100mln bo tryplet ma być i koniec kropka.
1
@MesQueUnClub96
To trzeba było brać innego trenera a nie Xaviego. Przecież równie dobrze mogli zatrudnić Brzęczka, ten sam poziom co Xavi który w życiu nie trenował normalnego klubu. Z tym że Xavi za kilka lat może być Guardiolą, ale za kilka lat a nie teraz. On nie ma umiejętności by z tego zespołu coś wycisnąć dużego, to przecież oczywiste ze widać jego ogromne braki zwłaszcza na tle "dużych" trenerów którzy go po prostu zjadają. Xavi to najsłabszy punkt Barcy, ale musi dostać dużo czasu. Taką drogę wybrano, można było przewidzieć że takie będą początki.