- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 634 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 634 Culés
16
Zlatan Ibrahimović:
Kylian Mbappé? Nie znam go zbyt dobrze jako osoby, ale jako zawodnik jest fantastyczny. Ale kiedy tracisz dyscyplinę, tracisz też swoją tożsamość. Dokonał właściwego wyboru dla klubu, a nie dla siebie. Postawił się w sytuacji, w której jest ważniejszy od klubu, a klub dał mu taką możliwość. Ale nigdy nie jesteś większy od klubu.
- Jego rodzice zostają agentami, prawnikami, trenerami. Chcą być wszędzie i to jest problem. Wtedy tracisz dyscyplinę i to, kim jesteś. Dzisiaj rodzice piłkarzy myślą, że stają się gwiazdami. Udzielają wywiadów do gazet. Ale kim oni są? Powinni się zamknąć, bo wszystko zależy od ich syna."
7
@DonCarletto Zlatan? Top
8
@Kessie Też mnie to wsm trochę śmieszy, że ci rodzice się wszędzie tak wciskają obecnie. Matka Rabiota, ojciec Neymara, rodzice Mbappe, i jeszcze pewnie inni. Rodzice powinni być rodzicami, a od bycia agentem jest agent.
1
@DonCarletto kasa kasa, te uczucie bedac "wazna" osoba. Taka slepa karuzela.
1
@DonCarletto To to jeszcze nic. wygoogluj sobie jakiś artykuł o "angelica kenova" (modelka) i co jej starzy wymyślili, to padniesz. Na randkę nie pozwolą jej iść bez przyzwoitki, przez ich fanaberie jest kompletnie nie przystosowana do życia.. Ale pierwsi robią jej "odważne foty" i wrzucają na insta. Rodzice będący niemalże alfonsami własnej córki.. Była też historia dzieciaka który założył only fansa swojej matce żeby dostawać większe kieszonkowe.
1
@siuuu Smutne, że rodzice nie mogąc sami osiągnąć sukcesu, wykorzystują do tego swoje dzieci.
0
@DawidekFCB Trochę to smutne, tak jak masz brata Pudziana, który tylko z tego jest znany. Nie jesteś ważną osobą, tylko bardziej jesteś spokrewniony z ważną osobą, i sb wyobrażasz niewiadomo co.