- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1210 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1210 Culés
0
Jaki skład przewidujecie na mecz z Meksykiem?
Najgorzej prezentuje się środek obrony i środek pomocy. Glik i Bednarek w ostatnim czasie nie grają regularnie, na środku pomocy dostępny jest Żurkowski, który nie zagrał w tym sezonie łącznie nawet 90 minut, Krychowiak występujący na peryferiach futbolu, gdzie sezon ligowy skończył się miesiąc temu. Z regularnie grających jest Bielik z Championship i Szymański z ligi greckiej. Jak się człowiek nad tym zastanowi to wygląda to mocno przeciętnie.
Zakładam, że Szczęsny, Cash, Kiwior, Zalewski, Bielik, Zieliński, Szymański i Lewandowski wyjdą w pierwszym składzie, ciekawi jak z pozostałą trójką. Wydaje mi się, że najbardziej prawdopodobne będzie, że Michniewicz postawi na Glika i Bereszyńskiego w obronie, a na środku pola obok Bielika wystąpi Krychowiak, ewentualnie jeśli zdecyduje się na taktykę z dwoma napastnikami postawi na Świderskiego kosztem kogoś z obrony. Jak przewidujecie?
3
@wojti258 Postawi na starą gwardię bo grali ze sobą i siebie rozumieją. Po mistrzostwach czas na zmianę pokoleniową. Dziękujemy Glikowi Krychowiakowi Panu Jedrzejczykowi Grosickiemu już dawno powinniśmy podziękować a w ich miejsce taki Karbownik Kownacki po co brać 35 Latków co im to da. Co da to Polsce ....??
Koniec mistrzostw Zmiana pokolenia
2
@wojti258 Coś czuję że wystawi to tak:
Szczęsny
Bednarek-Wieteska/Kiwor-Glik
wahadła
Cash-Zalewski
Środek: Szymański-Zieliński-Krychowiak nieco cofnięty
Lewy-Milik
Ale....To Czesiu XD
Z Czesiem wiadomo, że nic nie wiadomo