- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1173 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1173 Culés
1
Powiedzcie mi - tak szczerze. Jaki my mamy potencjał piłkarski o którym tak wszyscy mówią w Polsce. Mamy najlepszego napastnika na świecie któremu trzeba umieć podać piłkę. Mamy dwóch środkowych pomocników, który jeden nie gra w piłkę od miesiąca (wcześniej padliny poważnego futbolu - Arabia). Dalej jest zawodnik 2 ligi angielskiej. Na środku obrony mamy gościa, którego wyprowadzenie piłki jest na poziomie juniorów z 3 ligi. Do pary jest zawodnik ze średniaka Serie A. Na bokach pomocy najlepszym zawodnikiem jest piłkarz średniaka ligi francuskiej, a odmienić losy meczu ma piłkarz Lecha Poznań. Ja gdzieś mam wypaczone myślenie o Polskiej kadrze? My jesteśmy co najwyżej przeciętni. Jeżeli byśmy zamiast Roberta Lewandowskiego mieli piłkarza na najważniejsza pozycje na boisku do grania ataku pozycyjnego - czyli pivota to moglibyśmy inaczej porozmawiać. Nasi najlepsi piłkarze są otoczenia najlepszymi kompanami - lepszymi od siebie i dlatego mogą pokazać swoje możliwości. Zieliński nie zagra z Krychowiakiem gry na małej przestrzeni, Lewandowski nie dostanie podania prostopadłego, a Glik nie poda piłki do pomocników omijającej pressing rywala.
Stworzyła się śmieszna otoczka naszego potencjału, a prawda jest taka, że wyjmujemy Lewandowskiego ktory jest bezużyteczny przy obecnych piłkarzach go otaczających i nie to ze jesteśmy średniakami - jesteśmy po prostu słabi.
2
@insp1re
Kiedyś mieliśmy Żurawskiego w Celticu i tym się ludzie jarali. Skończcie wreszcie marudzić i doceńcie to, co jest - 1/8 mundialu.
3
@bartas97 Post dotyczy bardziej głębi składu niż całego turnieju i rzeczy z nim związanych. Oczywiście, że się cieszę. Tylko pierwszy raz odczuwam radość i zażenowanie w jednym czasie i bardzo mi dziwnie z tym uczuciem.
1
@insp1re
Jest jak jest. Trzeba wspierać i kibicować. Jak nie jakością, to charakterem.
2
@bartas97 Ja pamiętam mistrzostwa w RFN '74 i wtedy grali tylko zawodnicy z polskiej ligi, Twoje porównanie jest do bani:-(
0
@kamyk_23
Ale zawsze to jakieś odniesienie do teraźniejszości i narzekań niektórych na kadrę :)