- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1349 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1349 Culés
8
Messi miły i cichy - źle
Messi próbujący, ale nie wychodzi i spuszcza głowę - źle
Messi pokazujący charakter i nie daje sobie w kasze dmuchać - źle
Szczerze to współczuje, ze on nieważne co zrobi jest jechany, a jego „rywal” Ronaldo za większość rzeczy jest głaskany po głowie.
Niech on wygra ten World Cup i pozamyka wszystkie mordy w kwestia bycia najlepszym w historii, bo wtedy już argumenty, ze nie wygrał nic z repka się skończą.
1
@ObiektywnyKibic121 Ronaldo/Pepe/Casemiro/Ramos jest chamem i bucem - złe
Messi jest chamem i bucem - dobrze
???????
9
@JohnA Ronaldo nie jest bucem, to przecież jego mentalność.
4
@ObiektywnyKibic121 akurat Ronaldo jest tutaj yeba*y bardziej, niż Marta Linkiewicz w autokarze Rae Sremmurd.
0
@JohnA
Czy ja napisałem że to dobrze? To ze Van Gaal sam szukał zaczepki to inna sprawa.
0
@ToWinaSedziego
Ja nie mówię o tej stronie ale ogólnie o internecie. Tutaj Ronaldo jest jechany, bo to jest śmieszne, ze ludzie dalej gadają o tym ze Ronaldo jest lepszy od Messiego, gdzie chłop grzeje ławę w reprezentacji, bo trener poszedł po rozum do głowy i zobaczył, ze z Ronaldo gra jest gorsza :)
0
@ObiektywnyKibic121 Ty to śmiesznie określiłeś nazywając bycie chamem i bucem jako pokazanie charakteru. A ja Ci tylko pokazałem, ze jak w taki sam sposób charakter „pokazywali” byli zawodnicy Realu to byli cwaniakami, chamami i burakami
0
@JohnA No bo sa tak jaki i madryciarze czego nie pojmujesz?
0
@MarioVeB! Nie pojmuje co napisałeś. Opuszczało się lekcje polskiego?
0
@JohnA zapytaj kolesi na notatniku,.
0
@MarioVeB! Rzadko tam wchodzę bo technicznie i graficznie są na tym samym poziomie co Ty. Czyli na dnie