- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1540 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
39 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1540 Culés
2
Czy ta Barcelona naprawde nie może zacząć grać, bez transferów. Od okienka do okienka ciągle gadka o transferach, wydają 200 mln i ciągle im mało. Może pora zacząć rzeźbić z tego co już jest i nauczyć grać tych chłopaków zwłaszcza młodych
0
@Faro hmmm artykuł mówi co innego niż Ty - https://www.fcbarca.com/107900-xavi-powiedzialem-mateu-alemanyemu-zeby-nie-ruszal-za-bardzo-obecnej-kadry.html
Komu wierzyć?
0
@Faro czy to nie ty wczoraj płakałeś o to, żeby kupić Enzo i sprzedać Pedriego?
1
@LewoSkrzydlowy11 serio ktoś chciał sprzedać pedriego kosztem enzo? XDDDD
0
@LewoSkrzydlowy11 Po pierwsze to De Jonga bo Pedriego nikt nie sprzeda ale majac wybor chętnie bym ich zamienił
0
@Faro nie kłam teraz, że De Jonga bo to sprawdziłem. @Malibu jak widać są tacy, których katarskie słońce za bardzo przygrzało.
1
@Faro :00000000 szok, wymienić pedriego na ezno wtf
0
@Malibu Każdego pomocnika z Barcelony bardzo chętnie
1
@Faro nie no tak szczerze to odleciałeś, prawdopodobnie jesteś jedyną osobą co by tak zrobiła. Wymieć enzo za pedriego czy gaviego XD To wgl inny pozycje w sumie są ale to mniejsza. To tak jakbyś schwainstaigera chciał wymieniać na Inieste czy Xaviego XD
0
@Malibu Pff nie porównuj tych dzieciaków do legend, póki co to sie cofaja w rozwoju. Z nikim mocnym nie istnieja w przeciwieństwie do Enzo
0
@Faro Haha wymienić Pedriego, czy Gaviego xd Pan już nie pije.
0
@Faro pffff dałem ci porównanie takie XD nie no skończ już baitować bo to nawet śmieszne nie jest.