- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1522 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1522 Culés
1
Moim zdaniem Bale nie wykorzystał swojego potencjału. Jasne ma masę pucharów,ale indywidualnie myslałam,że ten zawodnik to będzie Top coś jak Neymar,Salah czy nawet Henry. (Tak się zapowiadał w Totkach)
4
@Sysia11 prześlę mu na IG twoją opinię, to może chłop jeszcze zmieni zdanie z tym końcem kariery.
0
@Sysia11 tyle ze wygrał więcej niż Salah :p
2
@Sysia11 Trochę kontuzje go zniszczyły, ale trochę i on sam nie miał już później tego zacięcia do piłki. Ostatnie podrygi świetnego Bale'a widzieliśmy wtedy, gdy był sezon czasu na wypożyczeniu w Tottenhamie.
0
@Rust_Cohle Ty to lepiej układaj sobie taktykę i wyślij ja Jurgenowi bo słabo będzie w lidze i LM.
0
@Piorun Wiadome,ale chodzi mi stricte o indywidualna karierę.
Salah jest uważany za lepszego.
0
@Sysia11 dobrze, że wam super idzie od 2 lat w LM ( w sumie to nawet od kilku dobrych lat )
I ty mi hipokryzję zarzucasz xD
3
@Sysia11 ale dlaczego za lepszego?
Salah w jednym finale LM położony przez ramosa, a w drugim całkowicie schowany, a Bale walnął bramkę z przewrotki w finale i w ogóle w tych finałach w LM strzelił sporo.
Salah to świetny zawodnik, światowa czołówka, ale na przestrzeni całej kariery (póki co bo Salah ma jeszcze czas żeby sporo wygrać) jest zawodnikiem gorszym od Bale’a.
0
@Rust_Cohle Ja wiem,że słabo idzie.
Mi tego sezonu nic nie zepsuje, to o czym od dawna marzyłam w futbolu zostało osiągnięte.
Niezależnie od wyników ten sezon jest jak tryplet Barcelony.
0
@Piorun Ja patrzę na indywidualności, Salah jest bardziej uniwersalny i ma większy wpływ na drużynę. Bale to mi się z chaosem kojarzył a Momo z pięknym futbolem.
Pod względem indywidualny moim zdaniem Salah jest lepszy.