- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
2
Jak w finale powtórzymy 4-0 to znowu przez 1,5 sezonu płacz Kurtuły, że przez przypadek wpuścił 4 bramki a na rm.pl płacz, że cieszymy się z pucharu tymbarka i, że w ogóle ten puchar nikogo nie interesuje a Real w tej Arabii przez przypadek się znalazł. Mieli nie grać, ale przejeżdżali akurat i sobie poklepali.
10
@cris2706 Co innego wygrać 4:0, i dzięki temu zgarnąć puchar, a co innego wygrać 4:0, i się tym szczycić jakby za to medal dawali, podczas gdy twój rywal i tak wygrywa mistrzostwo xD.
4
@cris2706
Najpierw może wygraj ponownie te 0-4, a potem będziemy o tym dyskutować? Rozwalają mnie takie komentarze... Aby dymić i obnażyć z wyprzedzeniem rozbudowany ''notatnik'' xD
1
@cris2706 dodam, że niedawno tutaj sporo osób pisało, że ten puchar ma żadne znaczenie :) więc ma czy nie ma? :)
4
@DonCarletto dobra, dobra, i tak wiadomo że w takiej sytuacji byłoby deprecjonowanie zwycięstwa.
2
@cris2706 jeszcze do finału nie awansowaliśmy
1
@JohnyMemonik oczywiście, że ma. Przecież to oficjalne trofeum a nie jakieś Audi Cup. Nie taką jaką liga, ale ma ;)
1
@barcelonaLM No nwm, wtedy to byłoby głupie. W tamtym sezonie deprecjonowano, bo to był mecz ligowy, a tutaj jednak byłoby zwycięstwo w finale pucharu. Waga lekko inna moim zdaniem.
0
@Piorun
Fakt, jutro ewentualnie GONG od Betisu i piękna karma dla crisa xD
2
@JohnyMemonik tu panuje taka zasada, że jak Barca wygra to puchar ma znaczenie, jeśli wygrywa Real to nie ma żadnego :D
1
@cris2706 Najpierw to awansujmy do finału
0
@AmigoBlancos żaden gong, pisałem to w kontekście ewentualnego klasyku w finale. Wiadomo, że najpierw trzeba awansować, ale to nie znaczy że nie można sobie powróżyć przed meczem XD
Ogólnie nie zakładałem, że zgarniemy ten puchar, ale patrząc jak mierny jest Real, to trochę szkoda byłoby go przegrać.
@HighestInTheRoom przecież właśnie awansowaliście ;PP
0
@cris2706 Wy to się nigdy nie nauczycie :D