- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1499 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1499 Culés
0
Jakie są wasze realne transfery Barcy na przyszły rok? Odejścia, przyjścia? Pytam,bo gram Barca w Fifie i chce zagrać jak najbardziej realnie i miło by było was posłuchać co polecacie z transferów :p
3
@Tomi61661 Gundogan, bo będzie za darmo
2
@Tomi61661 Arnau Martinez (musimy wzmocnić prawą obronę)
1
@Tomi61661 Ja bym na twoim miejscu sprzedał Albe, Busiego, Depaya, Ferrana, Kessiego, Roberto i Bellerina i z nich jest już hajs na naprawdę mocne transfery (nieraz puszczałem Albe za 40mln czy Bellerina za 30), a w ich miejsce: LO przyzwoity ale z potencjałem - Grimaldo, Gaya, ogrywani na zmianę z Balde, na PO - Pedro Porro, Frimpong, Molina. W środku dobra opcja Rodri, ale to koszt parudziesięciu mln. Ja sam brałem czasami Merino albo Solera. Z przodu jest bogato, można poszukać ewentualnie zmiennika Lewego i jednego skrzydłowego. Fatiego i Gaviego warto ogrywać bo potencjał rośnie dużo szybciej jak faktycznie mają udział w meczach. Taka mała moja koncepcja bo sam kariere w Fifie Barcą robiłem multum razy
1
@zeko0 chłop prosi o realistyczne transfery-nie o science fiction
1
@Tomi61661 z odejść 100%:
Busi,
Bellerin,
Depay ,
z takich co mogliby odejść a nie muszą to:
Kessie,
Roberto
Eric G
Przyjścia:
Bilva-dosyć dużo o nim się mówiło a sam zainteresowany od dawna mówił że chciałby spróbować czegoś nowego
Gundogan-za free,spoko uzupełnienie drugiej linii
Carrasco-myślę że transfer mógłby dojść do skutku
Foyth-ciekawa opcja na PO