- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1543 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1543 Culés
5
Studio znane z niczego odwaliło kapitalną gierę :D Osobiście jestem zachwycony :D
1
@IronSanHybrid Obiecałem sobie że narazie nie kupię, bo wielka kupka wstydu plus ishin w tym miesiącu, ale takich zachwytów nad grą to tu chyba od Wiedzmina nie było :D
1
@IronSanHybrid Wersja na PC potrzebuje jeszcze troszkę pracy nad bugami graficznymi i optymalizacją, ale generalnie hiper gierka
1
@LambiPL Ja kupiłem preorder, a ludzie tu mnie jechali, że to psucie rynku, bo rozleniwia twórców. Jednak gra dowiozła wszystko, a nawet więcej. TOP!
0
@osa91 Ja gram na PS5 i żadnych najmniejszych problemów :) Fakt widać, że gra robiona stricte pod konsole stąd problemy na PC.
1
@IronSanHybrid True. Na konsolach nie ma podobno problemów. Na PC są nieznaczne i to nic czego nie załatwią jednym patchem. Tym bardziej że teoretycznie to jeszcze wersja przedpremierowa, więc może ten pacz wyjść nawet jutro.
3
@osa91 Dowieźli świetną grę :) Świat wygląda cudownie, wszystko wizualnie opierali na filmach i zrobili to kapitalnie! Mnóstwo smaczków dla fanów uniwersum. Ciekaw jestem wyników sprzedażowych i czy czasem jakieś rekordy nie padną. No i jak pisałem wyżej gre zrobiło studio dosłownie znikąd xD
1
@IronSanHybrid CDPR też było znikąd, a zrobili cudeńko :) generalnie ostatnio jest bardzo wiele fajnych gier od małych lub początkujących deweloperów... Szczególnie strategicznych