- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1149 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1149 Culés
4
Bocian
https://pbs.twimg.com/media/FpMByoMWAAEIznW?format=jpg&name=small
https://x.com/VIPMaxwell/status/1626644589871304710
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
2
@Pawel13sz Selekcja naturalna.
1
@Ksavix Spartanie też tak robili, nic nowego ;)
1
@Kgorecki2500 I dlatego niepełnosprawny Agesilaos był królem Sparty. Za dużo hollywoodu, za mało faktów. Jedyne wzmianki o dzieciobójstwach w Sparcie są autorstwa Plutarcha, który pisał 6 wieków "wstecz".
1
@mkord Pretensje do naszego systemu edukacji xD Ja tak w podręcznikach miałem napisane
0
@Ksavix Hahaha z opisu. Adekwatny do sytuacji.
Ale i tak jeśli chodzi o ptaki to kukułka rozwala system.
0
@mkord Aczkolwiek należy przyznać, że taka praktyka w historii ludzkości się również pojawia w przypadku znacznego niedoboru zasobów... zresztą pojawia się przecież kanibalizm.
Nie wiem tylko z czego śmieszki, to chyba jedna z najokropniejszych rzeczy jakie można zobaczyć
0
@YeastMoss Nom. Pewnie że taka praktyka się pojawia. Ta bajka o Jasiu i Małgosi nie wzięła sję znikąd. Zawsze mi rozwalało mózg gdy ojciec wyprowadzał dzieci i zostawiał je w lesie.
1
@maroon No tak, w sumie miało się zresztą skończyć zjedzeniem tych dzieci, więc jesteśmy na tropie. Swoją drogą widać jak na dłoni, jak łatwo być "dobrym człowiekiem", jak nam niczego nie brakuje. Dopiero w chwili okazuje się z jakiej gliny nas ulepiono. Obyśmy nie musieli się o tym przekonać. Zakładając, że każdy człowiek jest zdolny do tego, co się w historii ludzkości działo...
1
@YeastMoss Oj tak. Zresztą wcale nas tak wiele nie dzieli od tych okoliczności które sprawdzają człowieczeństwo - ani czasowo, ani terytorialnie.