- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
9
Na obiad wleciała znowu picka własnej roboty :)
https://zapodaj.net/94b3e51a2df0e.jpg.html
Pesto z suszonych pomidorów
Mozzarella
Krewetki (zaprawione wczesniej w oliwie z czosnkiem)
Cebula
Oliwki
Jalapeno
Zioła prowansalskie
2
@Kluivert_P ładnie ładnie wygląda, akurat na kolację pod meczyk :D
2
@Kluivert_P smacznego, choć to wybitnie nie moje gusta ;)
0
@Azi chodzi Ci o smaki na pizzy? Jeśli tak, to akurat nie robiłem pod nia zakupów, taka picka na spontanie i wykorzystałem produkty, które miałem akurat w lodówce. Jest lekki miszmasz, ale imo smakowała i tak super. :)
1
@Kluivert_P właśnie też robię z Żoną pizzę :D - skąd przepis na ciasto? Ja robię z yt od Tomka Lacha - burrata, oliwki, papryka, pesto z pomidorów no i grzybki i bazylia
0
@Botanik mam dwa przepisy na ciasto od takiej babci z Włoch. Jeden gdzie przygotowujesz juz dzień wczesniej i drugi na dwie godziny przed pieczeniem. Dzisiaj robilem tym drugim sposobem.
Powodzonka, oby ciacho super wyszlo, bo to najważniejsze:)
1
@Kluivert_P fajnie wygląda. W tradycyjnym piekarniku robisz? Najważniejsze ciasto, też kiedyś robiłem ale odpuscilem ciasto aż takie super nie wychodziło mi. Podzieliłbyś się na priv przepisem na samo ciasto czy to zostawiasz w tajemnicy dla siebie?
0
@Toretto dzięki. Tak, niestety w tradycyjnym - max 250°. Za mala temp na pizze, ale trzeba sobie radzić.
Mogę Ci podesłać przepis, tylko ze przepis to jedno, a moim zdaniem ważniejszy jest proces wyrabiania ciacha, do tego potrzeba juz doświadczenia.
2
@Kluivert_P Nasza pizza ;) - https://zapodaj.net/e17bc16bc81b9.jpg.html
0
@Botanik dobrze wyglada, smacznego!