- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1003 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
Kgorecki2500
12
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1003 Culés
13
Pięknie Możdzonek uwidocznił krótkim tweetem to, co każdy myślący zna, czyli hipokryzje w polskiej polityce - w komentarzu zaś wylew fanów potężnego Donalda. :D I te osoby jako argument, by podkreślić swoją wyższość nad wyborcami PiSu przypominają o swoim wykształceniu, a zachowanie gorsze, niż na Tortudze. :D
3
@Ojciec5tkidzieci Możdżonek to jest gigachad, już nie pierwszy raz to udowadnia
3
@Medium Kozak na boisku, kozak na twiterze.
3
@Ojciec5tkidzieci PO chce rozliczać PiS, który chce rozliczać PO. Jak głupim trzeba być żeby dać się nabrać na takie zapewnienia? O.o
1
@Ojciec5tkidzieci to samo Rudy mówił w wyborach 2007 i uwaga ani jednego PISowca nie rozliczył :D
2
@Ojciec5tkidzieci już za chwilę nas czekają kolejne wybujałe obietnice bez pokrycia. Trzeba coś dać obywatelom, żeby przez kolejne 4 lata można było ich dymać. Szkoda, że tak mało znanych osób z zasięgami próbuje uwidocznić hipokryzję polityków, no ale nie można też ich za to karcić.
3
@Ojciec5tkidzieci Tusk i przyrzekam?xd
1
@Ojciec5tkidzieci Rudy przyrzeka na swój honor, czyli w praktyce nie przyrzeka.
2
@mrboom Ja osobiście się nawet dziwie celebrytom, którzy wchodzą w to szambo. To, że w naszym kraju debata polityczna jest na poziomie guana świadczą różnego rodzaju nagrywki z Sejmu - podczas spotkań samorządu szkolnego w podstawówce jest większy poziom merytoryczny, niż w momencie, gdy na mównicę wychodzi Kowalski, Jachira czy inna Żukowska... To z góry pokazanie, że nie szanuje się samego siebie.