- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
3
Clippersi bez swoich dwóch największych gwiazd rozkłada "Miśki" w pierwszej połowie, Westbrook szaleje!!!
1
@kamyk_23 Tylko 6 punktów przewagi widzę ;) Ja oczywiście oglądam Spurs. Szkoda że dzisiaj bez Sochana, Keldona, Vassella...bo to końcówka sezonu dla San Antonio i chciałoby się jeszcze pooglądać tych zawodników (szczególnie Jeremy'ego).
1
@Zazinho IV kwarta zaważyła na wyniku i tutaj Clippersi rozwalili system. Z taką ławką, to mogą zrobić niespodziankę w PO.
Sprawdź statystyki... a Russel zagrał dziś MECZYCHO!!!
1
@kamyk_23 W przerwie Spurs vs Jazz obejrzałem skrót pierwszej kwarty i faktycznie Russ wymiatał, nawet trójki trafiał i ogólnie Clippersi 22 trafione przy prawie 60 %.
1
@Zazinho Ech... gdyby nie te kontuzje,,, to byłoby ciekawie, chociaż z taką ławką, też różnie może być:-)
1
@kamyk_23 Otóż to, ich zmorą są kontuzje, bo skład mają mocny i szeroki. Zobaczymy jak będzie wyglądała końcowa tabela, maksymalnie mogą mieć czwarte miejsce i już w pierwszej rundzie może być ogień.
1
@kamyk_23 tylko czy LAC mogą liczyć na swoje największe gwiazdy w PO? Czy Kawhi znowu będzie kontuzjowany, a PG dojedzie
1
@Zazinho @FCB24 Chyba w sobotę pojadę zobaczyć postępy w budowie Intuit Dome.
Cudownie było by wejść do niej w mistrzowskich pierścieniach, mają ten i następny rok, bo ma być gotowa na jesień 2024.
Co by nie mówić będą mieli jedna z najpiękniejszych hal na świecie:-)
Kawhi powinien wydobrzeć na PO, z PG nie wiem:-(
1
@FCB24 @Zazinho Macie tutaj chłopaki aktualny postęp prac: