- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1470 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1470 Culés
0
Znam osobę która jest w polityce "od środka" i generalnie nie ma różnicy czy to PO, Pis, konfa czy jakieś inne gówno, na końcu i tak sobie każdy liże dupe za kulisami
0
@FanBarcYxD Podobnie jak adwokaci i prokuratura, na sali sądowej szarpią się jak pies z kotem, a za kurtyną dogadują wyroki co by mieć z głowy sprawę (Wcale nie oglądałem Better Call Saul)
1
@FanBarcYxD Mój były nauczyciel od biologii jest radnym mojej miejscowości, i przewodniczącym PO w powiecie. Wrzuca posty na FB jadące po prezydencie miasta, że gó*no robi (gośc z PiS'u, i prywatnie przyjaciel Dudy ze studiów), i generalnie po PIS'ie. Jakieś zdj z Tuskiem i Trzaskowskim dodaje z jakichś spotkań itd.
0
@FanBarcYxD przecież oni się nawet z tym nie kryją już. Zapomniałeś imprezę u Mazurka? :D
0
@FanBarcYxD Nie jest to sensacyjna informacja.Pamiętasz urodziny dziennikarza Roberta Mazurka,i popijanko wódeczki przez polityków rzekomo zwaśnionych partii?
0
@DonCarletto Taa moi byli nauczyciele podobnie xD Jeden w koncie siedzi, znajoma też z konfy, jeden jakiś swój tam ruch założył nawet
1
@Mario96w Ten mój to chyba się taki ambitniejszy wydaje xD. Ledwo po 30, stopień doktora, i zapędy jak na prezydenta xD.
1
@DonCarletto Ten co ruch założył też chce być drugim Kukizem i zbawcą systemu, chłop co wuefistą w zawodówie był przez X lat nagle się obudził xD
0
@Mario96w Wyroków nie wydaje sędzia?
0
@mkord Sędzia klepie młotem mając ostatnie słowo, wcześniej prokurator daje propozycje wyroku czy jakoś to tam było już nie pamiętam