- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1036 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1036 Culés
0
Messi, Ramos, Mekambe, Klopp, Haaland.
Prawdopodobne że Jurgen Von Junkingen wyleci po tym meczu bo ostatnio straszne blamaże, Liverpool powoli może nie wejść do żadnych pucharów ciekawe czy dogra sezon do końca..
Norweg, wiadomo było że po mundialu wystrzeli z formą gdzie inni zasuwali on mógł szlifować formę. Co martwi w kontekście przyszłych/obecnych rekordów to częste kontuzje. Porównując go z Mekambe on praktycznie nic nie wygrał w swojej karierze a Mekambe jest już mistrzem świata+ inne tytuły. Bardziej widzi się że Wiking pobije wszelkie strzeleckie rekordy chyba że kontuzje na to nie pozwolą..
Mekambe jak wyżej chyba że straci na szybkości, ale chyba powoli traci zaufanie do kibiców i klubu prędzej czy później wyjdzie z PSG a gdy jest w formie potrafi w pojedynkę wygrywać mecze ścisły i drogi TOP piłkarzy na świecie.
Ramos z bramką. Również nie przepadam za tym boiskowym cwaniakiem ale trzeba mu oddać że liczby forma w tym wieku robią wrażenie.. Ciężko go zestawić z Puyolem czy Pique ale w tym wieku gra naprawdę solidnie.
Messi. Królowi trzeba oddać to co królewskie, gdyby opuścił PSG fajnie jakby wyszedł ze statami na + czyli więcej g/a niż meczów :D Najważniejsza informacja dla całego świata jest taka że Messi chce zagrać na kolejnym Copa być może mundial więc zostanie w europie. Myślę że szejk może sięgnąć do kieszeni i Leo zostanie w Paryżu na kolejny sezon będzie grał i przygotowywał się głównie pod reprezentację. Te dwa towarzyskie mecze to był jakiś zbiorowy obłęd tam ludzie płakali mdleli przez całe spotkanie to samo z piłkarzami chyba dalej nie mogą się otrząsnąć z tego powodu że są mistrzami świata :D Życzeniowo sezon w PSG, powrót do Barcy (te dźwignie finansowe morawieckiego yyy znaczy laporty) jakoś mnie nie przekonują dopiero później jakieś Allachy czy Argentyna Rosario i podkręcenie statów na koniec kariery :D Pytanko na koniec Messi ma tylko 1 trofeum do Alvesa?
1
@jedrek7000 podpisuje sie pod tym co napisales