- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
7
JB - Człowiek w Masce
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
3
@fart Dzisiaj znowu jedziecie z koksem - mecz nr.2
Boston jest tak fajnie zgrany i skonsolidowany, a Tatum z Jalenem są tak powtarzalni, że powinni dzisiaj Celtowie zamieść rywali pod dywan w sposób nie podlegający dyskusji.
3
@Comentateiro Otóż to trzeba szybko zamknąć serię z Atlanta w 4-5 meczach i odpocząć przed 76 bo tutaj będzie bardzo cięzka seria. ;)
Antek będzie gotowy na G2 przeciwko Miami
2
@fart Ma być gotowy, jednak Milwaukee musi zmienić sposób gry, ponieważ w game 1 nawet z Giannisem Bucks wyglądali na zespół, który jest w trybie wakacyjnym, a nie jak zgraja wygłodniałych szakali gotowych dopaść rywala. Czekam na poprawę i odpowiedź Budenholzera.
3
@Comentateiro Bucks to biorą na miękko. Co prawda w G1 Miami postraszyło, ale to raczej wypadek przy pracy do tego złamana ręka Herro (przerwa do 6 tyg ) no Heat zabraknie ognia. W G2 to już będą zupełnie inni Bucks.
3
@fart Boston w 4, nie widzę innej opcji ;)
2
@fart oby oby z tym Bucks choć ja mam jakieś złe przeczucia :) no a Boston robi to na miękko, jestem niemal pewny, że będą pierścienie w tym sezonie.
3
@MarianoItalianoVero Kurcze oby się spełniło bo czekamy już 15 lat na to ;)
@Zazinho Spurs wczoraj przegrali rzut monetą i ostatecznie zostali 3 najgorszą ekipą w regularnym. To oznacza, że podczas losowania nie spadniecie niżej niż 7 miejsce w drafcie.
Powodzonka ;)
0
@fart Dzięki, dzięki :) Liczę na jakiś dobry wybór, żeby powolutku kompletować skład. Zobaczymy...
Jednak Altanta urwała meczyk, ale myślę, że na tym się skończy ;) Powodzonka w dalszej części PO :)