- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1365 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1365 Culés
11
17
@Emhyr i cyk, to City to bierze
3
@Emhyr najważniejsze info.
Można się śmiać, ale kurde to, że taki klub jak City jeszcze nie wziął LM, to jest niepojęte. Najlepszy klub ostatnich 10 lat, obok Realu, Bayernu i Barcelony.
0
@michal26 Barcelona w latach 2013-2023 najlepsza drużyna obok Realu Bayernu i City? XD
Jak oni raz wygrali Lm. Liverpool w ich miejsce jak nic
0
@JohnA A Liverpool to co wygrał i ile razy? :)
1
@JohnA hahaha a City ile wygrało i Liverpool?
0
@PatrykBarca Liverpool tez wygrał raz i był dwukrotnie w finale
1
@JohnA oczywiście, że tak.
1x wygrana LM, 2x półfinał LM, 5 razy 1/4 finału, 1x 1/8, 2 razy odpadliśmy po grupie.
Gdybym miał wymienić 4 najlepsze zespoły, to są własnie takie. Pryzmat zakrzywiają ostatnie 2-3 sezony, gdzie faktycznie byliśmy daleko od tej czołówki, ale poprzednie lata zdecydowanie.
A Liverpool? Nie żartujmy sobie ;) 1x wygrana, 2x finał, a tak to 1x 1/4, 2x1/8 i odpadli w grupie. Przez parę sezonów ich w LM nawet nie było (konkretnie przez 4 sezony)
Do sezonu 17/18 nie istnieli. Nie ma ich przez pierwsze 5 lat, więc jak bierzemy od 2013 do dzisiaj, to trzeba brać też okres 2013-2017 pod uwage.
Już Chelsea prędzej.
0
@JohnA A to za bycie w finale są puchary? A ile mistrzostw zdobył Liverpool w tym czasie? :)
To taka Chelsea ma więcej CL I mistrzostw.
0
@PatrykBarca to może PSG od razu dać. Przecież oni co rok prawie maja mistrzostwo XD
@michal26 ma swoje zdanie (które być może Ty podzielasz), ale ja bym wolał żeby moja drużyna była 3x w finale (i raz wygrała) niż była raz w finale i wygrała, a pozostałe lata max 1/2
0
@JohnA No ale nie sama CL człowiek żyje. Ja Ci podałem przykłady gdzie do CL były inne puchary.
Nawet taka Cheslea ma więcej od Live. To za co Ty byś chciał ich tam dać? Co za różnica czy odpadasz w finale czy półfinale jak nic z tego nie masz?
A już na pewno lepiej wygrać mistrza niż odpaść w finale :)