- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1178 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1178 Culés
0
Dużo ludzi się czepia Erdogana, ale to jest całkiem nie zły prezydent. Turcja w sumie dzięki niemu wybiła się na całkowitą nie zależność.
15
@kamil9040 największą niezależność to w Turcji ma inflacja.
7
@kamil9040 Nie no wcale, nie zły prezydent wcale xD
5
@kamil9040 Masz niezależność i 80%-tową inflację :-P
6
@kamil9040 to jest właśnie pisowskie myslenie. Co, że jest kryzys gospodarczo-ekonomiczny, co że żyje się gorzej, ważne, że jest niezależność, tylko od czego.
6
@kamil9040 Chłopie, weź się za ortografię przed polityką. Tak, świetny prezydent, wybudował sobie strzeżony pałac na pół dzielnicy, przed wyborami rozdaje kasę dzieciakom do ręki, inflacja pod sufit, demokracja tylko na papierze, kręci z ruskimi, macza paluchy w sprawach Syrii, ale nie no, w czym problem.
0
@Rhaan Mają inflację, bo kiedy Turcja uciekała z pod wpływów Amerykańskich to oni zrobili na nich atak walutowy
2
@Marcelinho99 No niezależni są od własnego myślenia Turcy, to na pewno.
4
@kamil9040 zamordyzm jest wg Ciebie ok? Brak jakichkolwiek wolnych mediów, panstwo jak własny folwark jest ok?
3
@kamil9040 nawet taki Korwinista jak ja uważa, że Erdogan przekroczył pewne granice. Nie mam nic przeciwko dyktaturze - póki ta dyktatura dobrze rządzi i dba o dobro obywateli. Tutaj tak nie jest. Jest niekompetentną osobą, a jedyne w czym jest dobry, to dbanie o tureckie interesy na arenie międzynarodowej, co nam aktualnie nie jest na rękę.
Inflacja, problemy wewnętrzne, w tym spór z Kurdami, całkowite zawładnięcie mediów...
Wiele takich przykładów można podać