- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1004 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1004 Culés
3
Pewnie skończy się na tym, że zaakceptują plan finansowy z jednym 'ale' - Messi nie będzie mógł przyjść, chyba że kosztem innych podpisów. ;D Wcale by mnie to nie zdziwiło jakby to się tak skończyło. Ale to taka teoria, sam osobiście się nastawiam, że go nie zaakceptują.
0
@Rewolucja123 Nie mogę takiego czegoś zrobić po prostu go zaakceptują albo nie ;)
0
@Rewolucja123 po stracie benzyny messi może być twarzą ligi.Nie sądze sby fati odszedł.zwłaszcza że zaczoł gole strzelać.Uważam że strata fatiego aby na rok przyszedł messi go słaby deal.Bo za rok nie będzue ich obu.A kupno skrzydlowego wyjdzie drogo.choć jedt i yamal ale ze skrzydlowych jest Dembele który bywa kontuzjowany i raphinia.Bo ferran i Fati by odszedł.W tym momencie brakuje 2 jest yamal.Abde nie trzyma stałegi poziomu z tegi co xavi mówi.Odejść powinien Alonso ferran kessie Roberto,Garcia.
0
@Rewolucja123 ostatnia Twoja teoria była taka, że Messi się pożegna w poprzednią niedzielę razem z Busquetsem i Albą....Chyba powinieneś dać sobie spokój z teoriami :]
0
@arasz1819 Nie moja. To była kogoś z twittera. Dalej czytać ze zrozumieniem nie potrafisz widzę.
0
@Rewolucja123 przecież napisałeś, że się do niej przychylasz. Chyba nie wiesz co piszesz, bo to że nie rozumiesz to oczywiste.
0
@arasz1819 Dobra, ale w którym momencie ja tak napisałem?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13155614#comment-13155614
0
@Rewolucja123 "Ciekawa teoria." po czym wrzuciłeś te totalne głupoty, które od razu Ci napisałem, że są jedną wielką bzdurą. Z resztą nie tylko ja.
0
@arasz1819 czyli nie coś sobie ubzdurałeś.
0
@Rewolucja123 aha, czyli ciekawi Cię coś i wrzucasz to, ale to znak, że się z tym nie zgadzasz..... :] Ty to jesteś śmieszek.
0
@arasz1819 no może mnie coś ciekawić, ale to nie oznacza, że się temu przychylam.