- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1499 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1499 Culés
4
To samo zrobili w czasie II wś
0
@Azi po co mieliby to robic? Przeciez to sie kupy nie trzyma.
6
@Kapiczek zapewnili sobie ogromny teren na którym nie jest możliwa teraz kontrofensywa
2
@Kapiczek xD nawet sobie nie żartuj że twierdzisz że to Ukraińcy
4
@Bykunn Przesledz sobie jego wczesniejsze posty ;)
2
@Kapiczek no jak to po co. Szykowała się wielka ofensywa Ukrainy a coś takiego ogromnie popsuło im plany. Już pomijam, że odpowiedź po co jest oczywista. Sam nie lubię takiego generalizowania, ale Ruscy faktycznie wydają się po prostu złymi ludźmi, których cieszy tragedia innych. Cały ten atak na Ukrainę jest tego dowodem.
3
@Kapiczek Za to zalewanie domów tysiacom swoich mieszkancow i doprowadzenie do katastrofy ekologicznej we wlasnym kraju trzyma sie kupy?
0
@kulek22 no ale na tym terenie ofensywa I tak nie byla mozliwa. Chyba nie myslisz ze na lodkach bez wsparcia czolgow cos ukraincy mogli wskorac. Teraz te oddzialy spokojnie moga przetransportowac na zaporoze. Druga sprawa krym jest zalatwiony bez wody na kilka dekad wiec pytam jaki cel mieli ruscy w tym. Na dodatek wiekszosc potopionych stanowisk to ruskich ktore budowali przez 6 miesiecy
0
@Bykunn A czy trzeba twierdzić że to Ukraińcy? Tam nawet nie wiadomo czy był wybuch, możliwe jest po prostu zerwanie się tamy po gwałtownym spiętrzeniu wody (17.5m w nocy) wynikające z uszkodzeń technicznych. Ruskie to kontrolowali, pytanie czy jakaś awaria z kontrolowaniwm śluz czy celowe zwiększanie ilości tej wody i bach
Ja bym się z osądami wstrzymał do czasu aż nieco więcej będzie wiadomo i zobaczymy jakie będą skutki
W każdym razie możliwość zrzucenia wody dawała ruskim wiele możliwości w przypadku tej ukraińskiej ofensywny przez dniepr. Wtedy wojska ukrainskie miałyby problem. Zakładając że to celowe działanie ruskich to takim sposobem zabrali sobie możliwość szachowania wojsk ukrainskich