- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
21
gram se w to Diablo już z 200 godzin i jakoś mnie nie wciągło
3
@Jakchcesz Jakbym czytał opinie na jakims metacritic xd
7
@takisobiektos "gram już 100h i mnie znużyło, słabe" xD
5
@Jakchcesz No ja mam podobnie z EU4. Nie wiem co ludzie w tej grze widzą. Szybko się nudzi.
https://zapodaj.net/plik-DPgZs0baAR
1
@Jakchcesz ty się do nauki weź, a nie w gry grasz
1
@Jakchcesz spoko giera, ale brakuje tego czegos. Strasznie skiepscili drop itemow, za latwo zdobyc dobry ekwipunek i wymaksowac. Ja rozegralem killadziesiat godzin i mam wrazenie, ze juz wiekszosc itemow mam na maxa endgamowych i nie mam co wymieniac :) mogliby dodac wiecej unikatow i zrobic zeby ich drop byl rzadszy duzo. Moze runy jak w d2 i slowa runiczne? Nie wiem jakos system itemizacji w D2 mi sie duzo bardziej podobal i to sprawiało ze tamta czesc jest tak epicka i niesmiertelna.
2
@Jakchcesz To tak jak ja w WoWa od 18 lat. Haha.
@Toretto Zobaczymy jak to się rozwinie z czasem bo baza nie jest najgorsza fajnie się to siecze. Fakt że itemy chyba trochę za łatwo daje ale na razie dopiero wszedłem na tier IV.
2
@Jakchcesz wydaje się śmieszne ale to nie jest normalna gra tripple A na kilkanaście godzin i odstawienie na półkę. Diablo miało być kontynuacją poprzedników, grą na lata. Diablo IV na razie na taką grę nie wygląda.
Z resztą jak w ciągu niecałych 3 tygodni masz w grze 200 godzin tzn że jesteś turbo fanem a nie casualem :D
1
@Bykunn to był żart :D nawiązywałem do tego że niektórzy właśnie w 3 tygodnie od premiery mają nawalone kilkaset godzin i mówią że słabe albo nudne itd. Przecież ciężko nabić tyle godzin w grze która Ci się nie podoba xD
A jeszcze a propos tego że Diablo ma być na lata a się na to nie zapowiada to ja bym spokojnie poczekał. Ta gra ma 3 tygodnie i jeszcze 1 sezonu... Nawet 1 patcha nie miała a ludzie już mówią że słabiej rozwinięte niż POE które jest na rynku już 10 lat ^^
Ja poczekam z rok z werdyktem, zobaczymy co przyniosą sezony.
1
@Jakchcesz niby tak ale Poe kosztuje 0zl a Diablo IV 4 stówy :D ja nie porównuje oczywiście na tym etapie ale ciekawi mnie to przyzwolenie od community dla developerów na wypuszczanie gówno produktów w regularnej cenie a dopiero potem ich naprawianie
1
@Bykunn rozumiem argument o tych 350 ziko i wiem że ktoś ma pełne prawo wymagać. Aczkolwiek to jest taka charakterystyka gier hns, chodzi o długowieczność i rozwój gry, dlatego jak dla mnie za wcześnie by spisywać Diablo na wieczny sukces czy też porażkę :D