- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1456 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1456 Culés
0
Stosunki dobrosąsiedzkie ...
3
@urbipl tvppis i wszystko jasne
4
@kynio302 TVPiS TVPiSem, oni patrzą na okoliczności polityki wobec Rosji w latach 2007-2010 z perspektywy obecnych wydarzeń i teraz oczywiście każdy może być mądry, że co to za robienie interesów z Rosją jak przecież najechali na Ukrainę. Tak, tylko to było dopiero w 2014r., a co dopiero mówić o 2022r.
Ten program to jest papka dla betonu, nie ma tu nic odkrywczego o czym by TVP(dez)Info nie wspomniało w ostatnich 8 latach i nikogo, poza naprawdę nielicznymi wyjątkami, to nie przekona do zmiany zdania o Tusku, czy o polityce PiS.
0
@barcelonaLM No dobrze a kto odmroził stosunki z ruskimi przy dojściu do władzy i który to był rok ?Pamiętasz że wtedy mieliśmy embargo na nasze produkty?
4
@urbipl No przecież piszę, że 2007, reset był na całym świecie. PiSiory niech nie kreują narracji, że oni zachowywaliby się inaczej, bo przecież wojna na Ukrainie. Wojna 15 lat później.
1
@kynio302 Ale co tvppis w tvnie chciałeś to obejrzeć? Gość ma spotkanie z Putinem a u nich taka konferencja, układaliśmy się z Niemcami dlatego nas napadali a radzieccy weszli na nas 17 września by nas bronić . Wytłumacz bo ja nie nadążam albo źle kojarzę historię bo dla mnie oprócz tych pięknych frazesów uwczesnego premiera to ruscy grali mu na nosie.
0
@barcelonaLM Otóż nie to polityka Niemiec wymusiła na USA ten reset i odpuścili bo był problem z Chinami i uwierzyli że Europa sama to ogarnie.
Totalna z Ukrainą tak ale wcześniej Krym i Gruzja.