- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1063 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1063 Culés
1
Strata Busiego, Dembele, Alby równocześnie to jest spore osłabienie. W dodatku patrząc na ich zastępstwa... Jak my obronimy ligę, albo nawiążemy walkę o mistrza do końca, to to będzie ogromny sukces.
2
@Rewolucja123 Oglądałeś wczoraj mecz? Bo ja nie widziałem żeby Busquetsa brakowało.
6
@Emhyr Chłopie, towarzyski mecz, w dodatku drugie spotkanie. Wolę poczekać z oceną do chociaż 3 miesięcy od początku sezonu. Równie dobrze mogę napisać, czy widziałeś z Arsenalem.
3
@Rewolucja123 Busquets to była mina a nie przydatny zawodnik. Gość więcej sabotował swoim niebieganiem niż pomagał
2
@Rewolucja123 Jest i największy narzekacz i krytyk zarządu XD
1
@partymaker pomyliĺeś komentarze tą odpowiedzią.
@Emhyr chłopie, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak trudna jest pozycja pivota w Barcy...
1
@Rewolucja123 xD Romeu sobie poradzi przestańmy żyć przeszłością. Inne drużyny nie miały Busquetsa i nas robiły bez mydła. Nikt już nie gra solo pivotem bo to jest przestarzałe.
0
@Emhyr to czas pokaźe, ale też jestem zdania, że sobie poradzi. Jedynie bèdzie odstawał z pilką przy nodze, ale da radę.
1
@Rewolucja123 Odejście Busquetsa wyjdzie Barcie na dobre i się o tym przekonasz w trakcie sezonu. Busquets zaniżał intensywność w tej ekipie przez co wiele razy dostawaliśmy na łeb w losowych momentach spotkania i ofensywa zaczęła kuleć bo inni musieli biegać za niego. Nawet taki Romeu który był 5 czy 6 wyborem będzie lepszy od niego.
0
@Rewolucja123 "Jak my obronimy ligę, albo nawiążemy walkę o mistrza do końca, to to będzie ogromny sukces."
"Wolę poczekać z oceną do chociaż 3 miesięcy od początku sezonu. "
No tak, brzmi logicznie.