- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1315 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1315 Culés
9
Za czasów Tuska proceder wyłudzania wiz był znacznie większy-Zbigniew Ziobro [dorzeczy.pl].
Matko Boska, niech ktoś w końcu odsunie ich od władzy albo odetnie chociaż dostęp do mediów. To wracanie do Tuska za każdym razem w każdej sprawie po 8 latach rządów PiS jest już żałosne.
5
@Przemek2323 niech już Tusk odejdzie od władzy bo dobry PiS nic nie jest w stanie zrobić!
3
@Przemek2323 To wyłudzenie jest wtedy kiedy ktoś Ci płaci za wykonaną usługę? Ciekawe
6
@Przemek2323 8 lat samodzielnych rządów a za całe zło w tym kraju odpowiada Tusk, bosze strach pomyśleć za co jeszcze okaże się winny jak wygrają kolejne wybory
1
@Przemek2323 prawdę mówią a nie żałosne
0
@wodztek97 Tusk to w ogóle za nic nie odpowiada. Idealny polityk i człowiek.
1
@Przemek2323 nie po to przez 8 lat podpinali Tuska pod takie rzeczy jak zamieszkali we Francji i plagi egipskie żeby teraz zrezygnować, goebbels byłby dumny z poziomu ich propagandy i umiejętności zidiocenia społeczeństwa
0
@tristan87 tak, człowiek ze złota
2
@Przemek2323 XD ale nas gówno obchodzi jak było za Tuska. To było 8 lat temu
0
@tristan87 a kto tak powiedział?
2
@Przemek2323 ta dyskusja idealnie pokazuje stan dzisiejszej polityki w Polsce, wytykanie sobie nawzajem, nic o sobie tylko jedni na drugich. Przykre, ze aż śmieszne.
2
@Tom0VeB A poważnych tematów jak np. starzejące się społeczeństwo, słaba demografia poruszone w tej kampanii tyle co kot napłakał
1
@Ptasior dokładnie, zero postulatów. Zero jakiejkolwiek ambicji żeby było lepiej. To pokazuje jak głupim i skłóconym społeczeństwem jesteśmy, żeby nas kupić, wystarczy pokazać ze ktoś jest gorszy :(