- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1497 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1497 Culés
14
Kończę 3 raz wiedźmina. To jaka ta gra jest wspaniala to aż ciężko opisać słowami, najchętniej zacząłbym od razu ja po raz 4
0
@Robert_Kubica Kiedyś 1 przeszedłem, potem zacząłem brać się za 2, ale coś mi nie podeszła. Po kilku latach spróbowałem i spoko, tylko czasu brak. Chcę przejść tak po kolei każdą część. Cieszy mnie to, że wyszła ta modyfikacja na Next Gen w 3.
1
@Robert_Kubica Ja 4 raz zacząłem ale wciągnął mnie RDR2 ;D
1
@Robert_Kubica grałem 3 godzinki. Znudziła mnie jak jakieś krzaki na dnie jeziora zbierałem albo za jakimś gryfem biegałem z łukiem
1
@kondzix2115 Wytrzymałeś jakieś 30 minut krócej ode mnie. Ja dałem sobie spokój w misji pobocznej ze studnią, w której miałem ochotę utonąć z irytacji.
0
@kondzix2115 @Khajio ta gra nie jest dla wszystkich. ;-)
0
@Lionel_Messi10 szybko się nudzę. Aż dziwne że tyle lat barce oglądam
0
@kondzix2115 To jest miłość.
3
@kondzix2115 Daj szanse, mi tez za pierwszym razem nie siadło i po 3h skończyłem na chyba pół roku. A teraz się tak wciągnalem ze grę koncze 3 raz, i zaraz zamawiam 4 cześć książki xd
0
@kondzix2115 Nie wiem, ja pierwszy raz jak gralem to tez tak dziwnie sie czulem ogrywając to, ale jak w czułem się w fabułę to poszło i ograłem 3 razy, 4 zacząłem ale teraz RDR2 podjąłem się grania, ale tez mnie wcięło jak zacząłem grać w RD2 a gadali że fani Wieśka to za RDR2 nie bardzo ;-)
@Robert_Kubica To samo mialem ;-)
0
@Robert_Kubica Daj spokój jak kogoś przerasta zagranie w grę chociaż do 1/4 jej długości to niech jej nie włącza i zapomni o niej.
0
@Robert_Kubica 3 Wiedźmin 3 najlepszy.
0
@Robert_Kubica Mało jest takich gier żebym do nich wracał (głównie starsze tytuły) a co dopiero żeby po zagraniu odrazu odpalać drugi raz. W sumie w życiu miałem tak raz po Baldur's Gate. Skończyłem i mówię "k... szkoda że się skończyło". Teraz w BG3 mam podobne wrażenie ale nie wiem czy odpalę nowe podejście jak skończę.