La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 807 Culés

0

Papszun papszunem ale Magiera po raz kolejny udowadnia że jest jednym z najlepszych polskich trenerów który praktycznie nie ma złej passy. Zrobił robotę w Sosnowcu świetny sezon, w Legii też pokazał w LM że potrafi prowadzić zespół całkiem dobrze. Od tamtego momentu jestem jego sezonowcem a on znowu udowadnia że że jest jednym z najlepszych trenerów ostatnich lat w Polsce. Zdobędzie jeszcze niejedno mistrzostwo jestem o tym przekonany, tak samo że obejmie kiedyś kadrę. I nie mówcie mi że go zwolnili z Legii bo ten pajac mioduski to żaden wyznacznik, a przez jego gabinet trenerzy wpadają i wypadają więc słabszy okres w Legii bym Magierze całkowicie z CV wykreślił, bo wydaje mi się że jakby nie tamten pajac to by z tą Legią już po niejednym mistrzostwie był

0

@jakub1906 Nie rozpędzaj się tak, bo został zwolniony po paśmie klęsk Śląska. Zobaczymy na wiosnę, bo już parę zespołów było koronowanych w rundzie jesiennej, a potem walczyły o utrzymanie. Trzeba doceniać obecną robotę, ale też pamiętać o porażkach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?