- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1756 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1756 Culés
8
Dzisiaj kluseczki brokułowo-ziemniaczane z krewetkami koktajlowymi, cebulka, czosnkiem i pesto alla Calabrese.
https://zapodaj.net/images/c8c8c40a25350.jpg
https://zapodaj.net/images/13990d91eae2d.jpg
@MesQueUnClub_87 @pioz123 @AssisMoreira @Lionel_Messi10 @escarabajo @Krzysztof1987 @IronSanHybrid
3
@Kluivert_P The best! Naprawdę.
Chyba musisz książka kucharską wydać.
"Przepisy z LaRambli". P.Kluivert.
Pesto "Alla Kluivert"
Burger "Pioz" i td.
Ja pomogę :D
3
@Kluivert_P Smacznego! Kozak Ci to wyszlo ;-)
2
@Kluivert_P wysoko stawiasz poprzeczkę, jeśli chodzi o aspekt wizualny. Podejrzewam, że pod względem smaku jest jeszcze lepiej. Chyba muszę się jeszcze podszkolić... :D
Profeska!
Ps. Mi właśnie się piecze filet z kurczaka i fryty z batatów. Dziś prosto, acz treściwie. Wróciłem bowiem na masę i liczenia kalorii... a że czasu w tygodniu niewiele, to trzeba było pójść w prostotę...
@AssisMoreira Ty to masz pomysły... ;) najpierw ktoś wyskoczył z knajpą "La Rambla", teraz książka... to ja dodam od siebie - kanał kulinarny na YT "Smaki La Rambli"... :D
2
@pioz123 No to dawaj. Do działa.
A żebyś wiedział ile kapusty zarabiają te youtubery na tych kanałach kulinarnych.
Z knajpą to już sprawa ciężkiego kalibru.
Powinna być segment premium .
Na przykład burgery premium , nazwy kanapek z loginami La Rambla, piwo kraftowe, mięso dojrzewające, i t.d.
Powodzenia:D
2
@AssisMoreira może kiedyś... ;)
4
@AssisMoreira Ta... ja i ksiazka kucharska xD
Od Pioza to by byla pozycja z Pinsa "Alla Pioz" @pioz123 :)
od @IronSanHybrid Zupa Tajska na ostro "Alla Iron"
od @Lionel_Messi10 Domowe ziemiaczki z kurczakiem "Alle Lionel"