- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1139 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1139 Culés
1
W sumie tutaj obwinić możnaa Xaviego, bo nasze wyprowadzenie piłki z Araujo jako półprawym stoperem - leży. Kounde o wiele lepiej wyprowadza i trzeba go tam umieścić. W zeszłym sezonie drużyna zdecydowania lepiej sobie dawała radę w tym aspekcie, gdy piłka była wyprowadzana prawą stroną. Araujo - lekka presja i ten wybija. Mało ryzyka podejmuje pod presją, a czasami warto, bo są dobre opcje do wyprowadzenia. Jednak jak już tak graliśmy, to Ferran lub Raphinha powinni być na boisku, bo oni robią dużo ruchu za linię obrony. Tak powstała nawet jedna akcja Ferrana, w której wygonił się za linię końcową.
1
@Rewolucja123 Widać że było coś na rzeczy (w lecie) z tym że Kounde powiedział Xaviemu że nie będzie grał na prawej obronie. Szkoda, bo mi się to podobało akurat, wtedy Cancelo mógłby grać po lewej stronie
0
@kamilop Cancelo, to powinien na skrzydełku grać, jak ma grać tak niechlujnie. On za często gra w sposób nienaganny i traci głupio piłkę. Im dłużej go oglądam, tymbardziej rozumiem czemu Pep go odstawił.
0
@Rewolucja123 Guardiola poniekąd zrezygnował z bocznych obrońców jak Cancelo.. Skoro Stones radzi sobie na ŚPD,, aż prosi się o taką szansę dla Christensena w Barcelonie, piłka Duńczykowi nie przeszkadza.
0
@kamilop Graliśmy coś podobnego do tego w zezsłym sezonie, ale faza obrony posiadała Balde. Jestem zdania, żeby przejść na naturalne skrzydła i czwórkę pomocników. Jedynie niska obrona może być tutaj problemem, bo nie będzie piłkarza, który wypełni wówczas boczną strefę odpowiednio.