- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1710 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1710 Culés
6
Grała Azjatycka Liga Mistrzów - kolejka 5 (przedostatnia):
OKMK (Uzbekistan) - Al-Ittihad 1:2. Jeszcze panujący mistrz Arabii Saudyjskiej wygrał na wyjeździe po dwóch golach Marokańczyka Hamdallaha. Przy jednym z goli asystował mu Fabinho (Liverpool, Monaco). W drużynie również Karim Benzema, Luiz Felipe (Betis, Lazio) czy Jota (Celtic). Portugalczyk grywa tylko w LM, a w lidze nie ma dla niego miejsca jako obcokrajowca. Z grup awansują tylko zwycięzcy, a to dopiero będzie wiadome w ostatniej kolejce, w której Ittihad musi wygrać/zremisować u siebie z drużyną Sepahan (kim?!!??)
Al-Hilal już pewne awansu po tym meczu, w którym wygrało 2:0 z uwaga... z uzbeckim czy tam uzbekistańskim (:D) Navbahor Namangan. Powiedziałbym, że gwiazdą meczu był reprezentant Arabii Salem Al Dawsari, ale czy na pewno? Gola strzelił, ale tez przestrzelił dwa karne... drugą bramkę dorzucił Malcom, a zagrali też: Sergej Milinkovic-Savic, Kalidou Koulibaly, Aleksandar Mitrovic i Bono z U2.
Pewne awansu już wcześniej Al Nassr Riyadh zremisowało u siebie 0:0 z Persepolis. Na wynik mogła wpłynąć czerwona kartka już w 17 minucie dla obrońcy Al Nassr. A zagrali: Mane, CR, Brozovic, Otavio (Porto) i Aymeric Laporte.
Al Sharjah - Al-Sadd 0:2. Tym zwycięstwem (jeśli dobrze liczę) Al Sadd utrzymało szansę na awans. Ale tam muszą być bramki i a w drugim meczu korzystny wynik, nieważne, nikogo to nie obchodzi:) Gonzalo Plata (Valladolid) i Bounedjah z golami, a w chorej ekipie (chora - bo Katar, kumacie?) zagrał również Mateus Uribe (Porto). W drużynie gospodarzy nasz Miralem Pjanik czy Moussa Marega (Porto).
Urawa wygrywa z Trójmiastem Wuhan - Wuhan Three Towns 2 do 1. Maciej Skorża i jego ekipa jednak bez szans na awans. Na 2:1 strzelił w końcówce Jose Kante (Legia, Górnik).
Bez szans na awans też ostatni reprezentant z Arabii - Al Feiha, która wygrała 3:1 z Ahal. Gola i asystę zaliczył Fashion "moda"* Sakala, z golem również mistrz Turcji z Trabzonsporem - Anthony Nwakaeme. Ponadto z ławki wszedł były zawodnik Monaco czy Galaty - Henry Onyekuru.
*przydomek nadał autor, pozdrawiam
@JimMorrisonFCB @Kessie @mekston @Kidd @kryhaa @Lionel_Messi10 @NeroTFP1
0
@escarabajo LM zdecyduje sie w ramach 3 ekip z Saudi tak to wyglada.
0
@mekston jak ich Azjaci nie zabiegają w finale:) ale tak, z tej strony drabinki do awansu myśle pewniak ktoś z Arabii.
0
@escarabajo
Oby znowu ktoś z Azji wygrał
0
@MarioVeB! Ciężko będą mieli.
0
@escarabajo nie kojarze zadnej ekipy z Azji z jakims top składem - musialbys podpowiedziec kto tam ew w ogole moglby sprawic niespodzianke
0
@mekston top składu to nie ma, a jednak Korea i Japonia najwięcej finałów i zwycięstw.
1
@escarabajo ale przed tym sezonem nigdy Saudi nie miała tak mocnych ekip
2
@escarabajo @mekston Podejrzewam, że za kilka lat kluby z Arabii zdominują rozgrywki azjatyckie w podobnym stopniu co kluby meksykańskie Amerykę Północną.
2
@Adran360 od tego sezonu zacznie się ta dominacja. Już masz 3 ekipy absolutnie ponad innymi personalnie, a w Saudi jest jeszcze Al Ahli czy Ettifaq czy inne Shababy które piłkarsko są pewnie nie gorsze niż ta topka z innych krajów
2
@Adran360 @mekston jeśli oczywiście bańka nie pęknie.
Jak swojego czasu Guangzhou Evergrande, chociaż teraz to Guangzhou FC.
1
@escarabajo Przynajmniej do MŚ 34 będą prawdopodobnie pompować . Do Chinoli bym ich nie porównywał, bo ci sami nałożyli na siebie większe restrykcje zniechęcając potencjalnych następców do inwestowania w piłkę po bankructwie Evergrande. W Arabii piłka jest częścią planu Saudi Vision 2030 zmniejszenia wagi ropska w gospodarce i jej dywersyfikacja.
1
@Adran360 uwierzę jak zobaczę:) Przez 11 lat "gwiazdy" do Arabii? Poczekam z przyjemnością:)