- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1291 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1291 Culés
11
Sernik z rodzynkami? Oszalałeś?
2
@bartas97 Jak możesz lubić upały?
4
@bartas97 nienawisc do Haalanda tak zostałem wychowany, ten kto z nim trzyma na zawsze jest przegrany - tak mu sędzia powiedział
3
@bartas97 Sernik z rodzynkami? mój ulubiony
11
@bartas97 ananas na pizzy?!
@fart zgloszony;)
9
@bartas97 Do dzisiaj nie czaje tej dramy z rodzynkami w serniku ;D masowa trauma związana z kawałkiem suszonego winogrona w cieście ;D
4
@MesQueUnClub_87 wszyscy, którzy negują rodzynki w serniku, czy ananasa na pizzy próbują być na siłę śmieszni. Kiedys to może było jeszcze znośne jak pojawiły się te żarty, ale teraz to szkoda gadać. Niech każdy je co chce. Jest sernik z rodzynkami no i jest bez rodzynek.
2
@bartas97 nie rudy ? A jaki kur.a jesteś?
2
@DaPidejpi Akurat co do zarzutów, że ktoś próbuje być na siłę śmieszny, to powinieneś być ostatni w kolejce :D
2
@bartas97 Z taką aparycją gdyby tak cofnąć go w czasie, dać mu miecz, zbroję i tarczę Wikingowie więliby go za swojaka i wyruszyliby z Erlingiem na kolejną łupieżczą wyprawę XD
Komentarz usunięty
4
@MesQueUnClub_87 a ja sobie sernika bez rodzynek nie wyobrażam:D
4
@Kinginiesta Ja lubię taki i taki. Mama robiła zawsze z rodzynkami, w sklepie kupowałem zawsze bez. Smakują mi oba ;D
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartas97 BuBu jest zły, zamień się w ciastko. Ten kto jest wtajemniczony to zrozumie. Haaland to istny cosplay Buu. Przemalować go na różowo i nie będzie różnicy
1
@MesQueUnClub_87 Sernik to sernik. Z rodzynkami czy bez, wszystko jedno. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym sernikiem a drugim to wolę wybrać oba ;)