- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1531 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1531 Culés
0
Teraz wygrywamy wszystkie mecze ligowe do konca sezonu, Xavi zostaje czy out? Jak dziennikarze przestaną go jechać to pewnie nie będzie mial powodu by odchodzić
0
@Faro Taka powtórka sezonu 2021/2022 i załóżmy wygrany klasyk 5-0 na Bernabeu dopiero by zrobił mind-games w klubie.
0
@Faro Musiałby zrobić wyniki i jeszcze raz wyniki bo na ten styl, można by było przymknąć oko wyłącznie wtedy, gdyby zakończyli sezon z jakimś przyzwoitym dorobkiem. W tej sytuacji kompletnie nic na to nie wskazuje.
3
@Faro I tak już odejdzie. Nie widzę innej opcji, nawet jakby wygrał ligę i LM. Co jest irracjonalne, ale to tylko teoria.
0
@KamQiX Jak dla mnie to on nie chce odchodzić tylko psycha sitting, dla mnie to furtka zeby zostać ta gadka o czerwcu
0
@Faro Pieprzenie zwykle z twojej strony a nawet to wtedy Laporta zadziała i go wywali a jak nie to populista też poleci i to jeszcze przed kolejnymi wyborami ;) Culesi są jacy są z tej Barcelony ale ostatnio to nawet oni zareagowali na tą ujnie co widzieli na boisku tzn. gwizdali na nich czy niektórzy z nich wyciągnęli białe chusteczki wiec myśle, że ostro by zareagowali na pozostanie Xaviego jeśli nadal by była taka ujnia na boisku oczywiście a wiadomo, że będzie ;)
0
@Faro Jeśliby zaczęli dobrze grać i w LL i w LM, to jasne, że powinien zostać. Skoro żądamy jego zwolnienia, bo wyniki kiepskie, a gra tragiczna, to sprawiedliwym będzie domaganie się pozostania, jeśli powyższe będzie na drugim biegunie. Inne zachowanie byłoby nie w porządku. Chyba, że sam nadal by chciał odejść. Wtedy trudno.
0
@BoreekxD a Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak może byc ujnia i wygranie wszystkich meczy w lidze?
Komentarz usunięty przez użytkownika