La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1044 Culés

4

Dopiero teraz patrze skróty i taka brama od wikinga no no.Dwa miesiace nie grał i odrazu wybitna forma. @mekston


konto usunięte

0

@Encore gdzie ta rzekoma "taka" brama?
1. mocny strzał który siłą przeszedł przez bramkarza
2. Po prostu pobiegł do przodu + faul w ataku

konto usunięte

3

@Encore Według Dodiego ten pierwszy gol był na pustą xD

1

@Encore Uwielbiam u niego ten brak kalkulacji.

2

@MesQueUnClub96 Piękna bramka ze słabszej nogi Erlinga Haalanda

1

@MesQueUnClub96 Ty sam jesteś jednym wielkim faulem na La Rambli

konto usunięte

0

@Comentateiro Mówię jak jest - kluczowe etapy LM zweryfikowały "potężnego" Haalanda

konto usunięte

0

@Encore Piękny to jest Hubert a nie ta bramka

0

@MesQueUnClub96 5 bramek z Lipskiem czy 2 bramki z Bayernem w dwumeczu faktycznie zweryfikowały.

0

@Encore City może dokonać czegoś historycznego - obronić tryplet nawet

Odzyskali Haalanda, KdB, zdrowa kadra - już są liderem w PL. Mają łatwego rywala w 1/8 to też pomoże.

konto usunięte

0

@mekston słabiutki Lipsk i najsłabszy Bayern ostatniej dekady. Potem z Madrytem, Interem i w innych finałach jedyne z czego zasłynął to ze zmarnowanych setek

0

@MesQueUnClub96 finały mu nie wyszły i w 1/2 z Realem też nie, ale nie przekreśla to tego co zrobił w trakcie sezonu.

Ale fakt, opykał słabiutką Bundesligę ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?